Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

usuwanie wgnieceń

Wyciąganie i usuwanie wgnieceń w karoserii (także bezinwazyjne, bez lakierowania) Poznań

Zapoznaj się z ofertą usuwania i naprawy wgnieceń. Poniżej oferta od Cars Care & More w Poznaniu:

Jest wiele sytuacji, które skutkować mogą powstaniem wgniecenia karoserii samochodu. Wiele uszkodzeń elementów Twojego samochodu powstać może przez intensywne gradobicie. Może zdarzyła Ci się drobna stłuczka podczas parkowania. Może Twój samochód padł ofiarą aktu wandalizmu albo został przypadkiem uszkodzony przez pieszego. Przyczyn powstania może być sporo, ale rozwiązanie tego problemu jest tylko jedno: bezinwazyjne usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

Poznań: oferujemy tu usuwanie wgnieceń karoserii metodą PDR, czyli Paintless Dent Repair (ang. bezlakierowe usuwanie wgnieceń). Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania można zastosować w każdej sytuacji, kiedy powłoka lakiernicza auta nie uległa uszkodzeniu.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania oszczędza Twój czas, pieniądze i nerwy. Metoda ta szczególnie polecana jest wtedy, gdy Twój samochód czeka usuwanie wgnieceń po gradobiciu.

Dlaczego warto?

Cena już od 150 pln

Czas wykonania 1 dzień

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań
Czytaj więcej

Historia naprawy wgnieceń bez lakierowania

Naprawa wgnieceń bez lakierowania swój początek miała w latach 60. ubiegłego wieku. Metoda wynaleziona została przez Oskara Flaiga podczas Międzynarodowego Pokazu Sportów Motorowych w Nowym Jorku. Flaig, który wówczas był szeregowym pracownikiem Mercedesa, miał za zadanie opiekę nad lakierem prezentowanych samochodów. Szybko okazało się, że podczas wystawy karoseria wystawiona jest na liczne uszkodzenia: wgniecenia i zadrapania powodowane przez publiczność pokazu stwarzały konieczność lakierowania samochodów na nowo praktycznie każdego dnia. Pewnego wieczoru Oskar Flaig posłużył się młotkiem, aby wyrównać niewielkie wgłębienie w karoserii, dzięki czemu mógłby – jak założył – oszczędzić nieco wypełniacza. Okazało się jednak, że metoda pozwala na zrezygnowanie z konieczności stosowania dodatkowego preparatu, bo wyrównanie blachy w ten sposób wyglądało idealnie. Zainspirowany, Flaig powrócił do rodzinnych Niemiec i tam pod szyldem Mercedesa zaczął rozwijać warsztat usuwania uszkodzeń oraz opracowywać do niej specjalistyczne narzędzia.

Dlaczego warto zdecydować się na wyciąganie wgnieceń w samochodzie? Nasze doświadczenie oraz wykonane realizacje pokazują, że przede wszystkim naprawy blacharskie bez lakierowania to możliwość zachowania wartości auta, ale ważnym czynnikiem jest również krótszy czas realizacji tego rodzaju naprawy – nie potrzeba na to wielu dni jak przy lakierowaniu elementów, wyciąganie wgniotek można bowiem wykonać w ciągu kilku godzin. Wielu Klientów decyduje się na wyciąganie blachy bez lakierowania na przykład w obliczu wgnieceń powstałych po gradobiciu. Malowanie może w przyszłości budzić wątpliwości co do bezwypadkowości auta, natomiast naprawa po gradobiciu bez takiej konieczności nie pozostawi po sobie żadnych śladów!

Usuwanie wgnieceń z karoserii FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje usunięcie wgnieceń z karoserii?

Cena zależy od wielkości oraz umiejscowienia wgniecenia. Można przyjąć, że usunięcie jednego wgniecenia zaczyna się od 150 zł netto.

Na czym polega wyciąganie wgnieceń z karoserii?

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń na karoserii polega na przywróceniu za pomocą specjalnych narzędzi pierwotnego kształtu karoserii bez konieczności szpachlowania i malowania elementu.

Kiedy można usunąć wgniecenia bez lakierowania?

Wgniecenia można usunąć z praktycznie wszystkich lakierowanych, nie plastikowych powierzchni samochodu.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363