Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

usuwanie wgnieceń

Wyciąganie i usuwanie wgnieceń w karoserii (także bezinwazyjne, bez lakierowania) Poznań

Zapoznaj się z ofertą usuwania i naprawy wgnieceń. Poniżej oferta od Cars Care & More w Poznaniu:

Jest wiele sytuacji, w których zdarza się powstawanie wgnieceń w karoserii samochodu. Być może przez Twoją okolicę niespodziewanie przeszło gradobicie. Może zdarzyła Ci się drobna stłuczka podczas parkowania. Może Twój samochód padł ofiarą aktu wandalizmu albo został przypadkiem uszkodzony przez pieszego. Przyczyn powstania rys może być sporo, ale rozwiązanie tego problemu jest jedno: bezinwazyjne usuwanie wgnieceń.

W naszym salonie w Poznaniu usuwanie wgnieceń karoserii metodą PDR, czyli Paintless Dent Repair (ang. bezlakierowe usuwanie wgnieceń). To sposób, który można zastosować w sytuacji, gdy powłoka lakiernicza auta nie uległa uszkodzeniu.

wgniecenia powstałe na parkingu i po gradobiciu to najczęstsze przyczyny

Dlaczego warto zdecydować się na wyciąganie wgnieceń w samochodzie? Przede wszystkim ze względu na możliwość zachowania wartości samochodu, ale ważnym czynnikiem jest również krótszy czas realizacji tego rodzaju naprawy - i, co za tym idzie, niższe koszty zabiegu. Historia metody PDR sięga lat 60. ubiegłego wieku i wynaleziona została przez Oskara Flaiga podczas Międzynarodowego Pokazu Sportów Motorowych w Nowym Jorku. Flaig, który wówczas był szeregowym pracownikiem Mercedesa, miał za zadanie opiekę nad lakierem prezentowanych samochodów. Szybko okazało się, że podczas wystawy karoseria wystawiona jest na liczne uszkodzenia: wgniecenia karoserii i zadrapania powodowane przez publiczność pokazu stwarzały konieczność lakierowania samochodów na nowo praktycznie każdego dnia. Pewnego wieczoru Oskar Flaig posłużył się młotkiem, aby wyrównać niewielkie wgłębienie w karoserii, dzięki czemu mógłby - jak założył - oszczędzić nieco wypełniacza. Okazało się jednak, że metoda pozwala na zrezygnowanie z konieczności stosowania dodatkowego preparatu: wyrównanie blachy w ten sposób wyglądało idealnie. Zainspirowany, Flaig powrócił do rodzinnych Niemiec i tam pod szyldem Mercedesa zaczął rozwijać wynalezioną przez siebie metodę i opracowywać do niej specjalistyczne narzędzia.

Dlaczego warto?

Cena już od 150 pln

Czas wykonania 1 dzień

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań

Usuwanie wgnieceń z karoserii FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje usunięcie wgnieceń z karoserii?

Cena zależy od wielkości oraz umiejscowienia wgniecenia. Można przyjąć, że usunięcie jednego wgniecenia zaczyna się od 150 zł netto.

Na czym polega wyciąganie wgnieceń z karoserii?

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń na karoserii polega na przywróceniu za pomocą specjalnych narzędzi pierwotnego kształtu karoserii bez konieczności szpachlowania i malowania elementu.

Kiedy można usunąć wgniecenia bez lakierowania?

Wgniecenia można usunąć z praktycznie wszystkich lakierowanych, nie plastikowych powierzchni samochodu.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

CARS CARE & GRANSPORT

DETAILING. WRAPPING. TUNING.

ul. Bukowska 41

62-070 Dąbrowa K. Poznania


Sprzedaż, informacja o usługach

Detailing, wrapping: +48 607 607 702

Tuning: +48666688899


Koordynacja zleceń

Detailing, wrapping:+48 605 603 306

Tuning: +48 666 688 899