Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Niewidzialna Wycieraczka

Najlepsza widoczność

Niewidzialna wycieraczka Poznań

Sprawdź jak działa niewidzialna wycieraczka (powłoka hydrofobowa). Poniżej oferta od Cars Care & More w Poznaniu:

Niewidzialna wycieraczka to specjalna powłoka hydrofobowa nakładana na szyby samochodu. Jej zadaniem jest odpychanie cząstek wody, tak aby te nie utrzymywały się na powierzchni szyb. Sprawia to, że krople padające na szkło, zamiast przylegać do jego powierzchni, zsuwają się z niej w czasie jazdy – pod wpływem pędu powietrza – albo nawet podczas postoju. Dzięki niej powyżej prędkości 60 km/h nie zachodzi konieczność używania standardowych wycieraczek do usuwania wody z szyb w trakcie opadów deszczu, co znacznie zwiększa komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Idealnie gładka powierzchnia, powstająca poprzez nałożenie preparatu, sprawia, że woda wraz z drobinami brudu „kropelkuje” na szybie, czyli zbiera się w drobne krople, co wyraźnie spowalnia powstawanie zanieczyszczeń i poprawia widoczność w czasie jazdy w deszczu.

Efekt, jaki dają niewidzialne wycieraczki, jest widoczny natychmiastowo. Już kilka dni po nałożeniu preparatu zauważysz, że na szybie osiada mniej kurzu i brudu.

Podczas jazdy w deszczu przy prędkości 60 km/h i większej można w ogóle nie używać zwyczajnych wycieraczek, ponieważ pod wpływem pędu powietrza woda będzie sama zsuwać się z szyby. Spowoduje to wyraźne zwiększenie widoczności podczas jazdy, a co za tym idzie - także zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Efekt aplikacji produktu utrzymuje się przez kilka miesięcy, dlatego warto zadbać o regularne nakładanie niewidzialnej wycieraczki: akcesoria tego rodzaju działają najlepiej, gdy są nowe. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów, wyłonionych na podstawie kilkuletnich prób i testów. Źle dobrane akcesoria i kosmetyki samochodowe czy nieprawidłowo nałożona niewidzialna wycieraczka może wyrządzić bowiem więcej szkód niż korzyści - dlatego warto powierzyć samochód profesjonalnej firmie której trzonem jest auto detailing.

Dlaczego warto?

 • czyste szyby na dłużej
 • dzięki niewidzialnej wycieraczce powyżej 60 km/h nie trzeba używać wycieraczek
 • niewidzialna wycieraczka to lepsza widoczność w czasie jazdy w deszczu

Cena już od 250 pln

Czas wykonania 1 dzień

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań

Niewidzialna wycieraczka FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co to jest i jak działa niewidzialna wycieraczka?

Niewidzialna wycieraczka to powłoka hydrofobowa, którą stosuje się na wszystkie szyby samochodu. Powłoka „odpycha” wodę, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać szyby w czystości. Zabezpieczonym w ten sposób samochodem bezpieczniej podróżuje się także w warunkach deszczowych, bowiem z szyby czołowej woda sama spływa pod pędem powietrza, przez co nie musimy w ogóle używać wycieraczek samochodowych.

Ile kosztuje niewidzialna wycieraczka?

Koszt aplikacji niewidzialnej wycieraczki na wszystkie szyby to około 400 zł netto.

Jak zmyć niewidzialną wycieraczkę?

Na rynku istnieją specjalnie przeznaczone do tego preparaty, dzięki którym po zmyciu powłoki nie pozostaje na szybach żaden ślad.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363