Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

naprawa i renowacja tapicerki skórzanej

regeneracja skórzanej tapicerki samochodowej

Naprawa tapicerki samochodowej Poznań

Zapoznaj się z ofertą renowacji skóry samochodowej. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Niewiele rzeczy wygląda (i pachnie!) tak dobrze, jak nowe skórzane fotele. Niestety, nawet wysokiej klasy skóra brudzi się, płowieje pod wpływem słońca i z czasem traci swoją elastyczność. Powstające na niej przebarwienia i przetarcia wyglądają źle i obniżają wartość samochodu. Na szczęście jest na to sposób: renowacja skórzanej tapicerki samochodowej.

Powstające na skórze foteli przebarwienia i przetarcia wyglądają źle i obniżają wartość samochodu. Na szczęście można im zapobiec: regularne czyszczenie tapicerki skórzanej i renowacja skóry - wyłącznie środkami dobranymi ze względu na rodzaj tapicerki - pozwoli na zachowanie dobrego wyglądu tapicerki na długi czas.

Nic nie pachnie tak jak nowe skórzane fotele samochodowe

Renowacja tapicerki skórzanej to nie tylko naprawa tapicerki samochodowej na fotelach ale także na pozostałych elementach jak np. renowacja kierownicy skórzanej. Dużą wagę przywiązujemy do wyglądu zewnętrznego samochodów stosując auto detailing np. powłoki ceramiczne na lakier. To jednak we wnętrzu samochodu spędzamy większość czasu, renowacja tapicerki skórzanej zdecydowanie zwiększy komfort podróży. Chcesz zobaczyć, jak efektowny rezultat może dać odnawianie tapicerki samochodowej? Zajrzyj do naszej zakładki Realizacje: znajdziesz tam naprawdę imponujące porównania stanów "przed" i "po" z renowacji elementów tapicerki skórzanej przeprowadzonych dla naszych Klientów.

Dlaczego warto?

 • estetyczna kabina
 • skóra samochodowa po regeneracji to przyjemny zapach
 • renowacja tapicerki skórzanej zapewni zachowanie wartości samochodu

Cena już od 250 pln

Czas wykonania 1 dzień

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań

Renowacja skórzanej tapicerki przebiega w pięciu etapach:

 1. Zaczynamy od przygotowania podłoża. W tym celu starannie czyścimy i odtłuszczamy powierzchnię siedzeń. Dzięki temu regeneracja skóry w samochodzie jest skuteczna i jej efekty utrzymują się przez długi czas. Odpowiednie czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie to proces, bez którego późniejsza renowacja skóry samochodowej nie może się obejść.
 2. Następnie indywidualnie dobieramy kolor lakieru. Wybieramy taki, który będzie dokładnie pasował do oryginalnej, fabrycznej powłoki siedzeń – chcemy, aby fotele wyglądały jak nowe. Dobrze przeprowadzona renowacja foteli skórzanych jest całkowicie niewidoczna!
 3. Po wybraniu koloru przystępujemy do lakierowania natryskowego tapicerki skórzanej. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości lakiery i nowoczesne urządzenia: dzięki temu możemy uzyskać idealne pokrycie siedzeń kolorem i naprawa tapicerki samochodowej jest naprawdę spektakularna.
 4. Po nałożeniu koloru siedzenia pokrywane są bezbarwnym lakierem. To właśnie ten krok sprawia, że renowacja skór samochodowych utrzymuje się przez długi czas, a nie tylko na chwilę. Lakier przedłuża trwałość koloru i zapewnia mu dodatkową ochronę przed uszkodzeniami, dzięki czemu regeneracja tapicerki skórzanej nie musi być często powtarzana.
 5. Ostatni, finałowy krok to impregnacja skóry. To zwieńczenie procesu i jeszcze jedna, dodatkowa warstwa ochronna dla siedzeń. Po zakończeniu tego procesu konserwacja skórzanej tapicerki samochodowej jest gotowa.

Naprawa tapicerki samochodowej FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje renowacja tapicerki samochodowej?

Renowacja jednego elementu tapicerki skórzanej kosztuje 250 zł netto. Przykładowo, pojedynczy fotel samochodowy składa się natomiast z siedmiu elementów – cena za odnawianie tapicerki skórzanej jest więc ustalana indywidualnie.

Na czym polega naprawa i regeneracja tapicerki samochodowej?

Naprawa taka polega na barwieniu tapicerki skórzanej farbą do tego przeznaczoną wraz z zabezpieczeniem lakierem bezbarwnym, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez długi czas.

Czy renowacji może podlegać tylko tapicerka skórzana?

Tak. Wykonuje się też co prawda naprawy tapicerki materiałowej – jest to jednak proces, który wykonuje wykwalifikowany tapicer. W studio detailingowym przeprowadzana jest jedynie odnowa skórzanej tapicerki.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363