Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

naprawa i renowacja tapicerki skórzanej

regeneracja skórzanej tapicerki samochodowej

Naprawa tapicerki samochodowej Poznań

Zapoznaj się z ofertą renowacji skóry samochodowej. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Niewiele rzeczy wygląda (i pachnie!) tak dobrze, jak nowe skórzane fotele. Niestety, nawet wysokiej klasy skóra brudzi się, płowieje pod wpływem słońca i z czasem traci swoją elastyczność. Powstające na niej przebarwienia i przetarcia wyglądają źle i obniżają wartość samochodu. Na szczęście jest na to sposób: renowacja skórzanej tapicerki samochodowej.

Powstające na skórze foteli przebarwienia i przetarcia wyglądają źle i obniżają wartość samochodu. Na szczęście można im zapobiec: regularne czyszczenie tapicerki skórzanej i renowacja skóry - wyłącznie środkami dobranymi ze względu na rodzaj tapicerki - pozwoli na zachowanie dobrego wyglądu tapicerki na długi czas.

Nic nie pachnie tak jak nowe skórzane fotele samochodowe

A co zrobić, jeśli jest już za późno na zapobieganie i konieczna jest naprawa? Nawet mocno zużyta tapicerka może odzyskać dawną świetność, jeżeli zostanie poddana procesowi renowacji. Chcesz zobaczyć, jak efektowny rezultat może dać odnawianie tapicerki samochodowej? Zajrzyj do naszej zakładki "Realizacje": znajdziesz tam naprawdę imponujące porównania stanów "przed" i "po".

Dlaczego warto?

  • estetyczna kabina
  • skóra samochodowa po regeneracji to przyjemny zapach
  • renowacja tapicerki skórzanej zapewni zachowanie wartości samochodu

Cena już od 250 pln

Czas wykonania 1 dzień

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań

Renowacja skórzanej tapicerki przebiega w pięciu etapach:

  1. Zaczynamy od przygotowania podłoża. W tym celu starannie czyścimy i odtłuszczamy pwoierzchnię siedzeń. Dzięki temu regeneracja skóry w samochodzie jest skuteczna i jej efekty utrzymują się przez długi czas.
  2. Następnie indywidualnie dobieramy kolor lakieru. Wybieramy taki, który będzie dokładnie pasował do oryginalnej, fabrycznej powłoki siedzeń – chcemy, aby fotele wyglądały jak nowe.
  3. Po wybraniu koloru przystępujemy do lakierowania natryskowego mebli skórzanych. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości lakiery i nowoczesne urządzenia: dzięki temu możemy uzyskać idealne pokrycie siedzeń kolorem i naprawa tapicerki jest naprawdę spektakularna.
  4. Po nałożeniu koloru siedzenia pokrywane są bezbarwnym lakierem. To właśnie ten krok sprawia, że renowacja skór samochodowych utrzymuje się przez długi czas, a nie tylko na chwilę. Lakier przedłuża trwałość koloru i zapewnia mu dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.
  5. Ostatni, finałowy krok to impregnacja skóry. To zwieńczenie procesu i jeszcze jedna, dodatkowa warstwa ochronna dla siedzeń. Po zakończeniu tego procesu konserwacja skórzanej tapicerki jest gotowa.

Naprawa tapicerki samochodowej FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje renowacja tapicerki samochodowej?

Renowacja jednego elementu tapicerki skórzanej kosztuje 250 zł netto. Przykładowo, pojedynczy fotel samochodowy składa się natomiast z siedmiu elementów.

Na czym polega naprawa i regeneracja tapicerki samochodowej?

Naprawa taka polega na barwieniu tapicerki skórzanej farbą do tego przeznaczoną wraz z zabezpieczeniem lakierem bezbarwnym, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez długi czas.

Czy renowacji może podlegać tylko tapicerka skórzana?

Tak. Wykonuje się też co prawda naprawy tapicerki materiałowej – jest to jednak proces, który wykonuje wykwalifikowany tapicer.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

CARS CARE & GRANSPORT

DETAILING. WRAPPING. TUNING.

ul. Bukowska 41

62-070 Dąbrowa K. Poznania


Sprzedaż, informacja o usługach

Detailing, wrapping: +48 607 607 702

Tuning: +48666688899


Koordynacja zleceń

Detailing, wrapping:+48 605 603 306

Tuning: +48 666 688 899