Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Zabezpieczenie Felg aluminiowych

Ceramiczna ochrona

Ceramiczne zabezpieczenie felg aluminiowych Poznań

Zapoznaj się z zaletami nałożenia ochrony ceramicznej na felgi aluminiowe. Poniżej oferta od Cars Care & More w Poznaniu:

Lakier felg jest - w porównaniu z innymi elementami pojazdu - w znacznie większym stopniu narażony na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną nada tej części kół wyjątkowy blask, a jednocześnie ochroni ją przed zanieczyszczeniami powstającymi w czasie jazdy i nie tylko.

Zabezpieczenie felg przed brudem jest koniecznością bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem jazdy offroadowej, czy raczej nigdy nie wyjeżdżasz z miasta. Zabezpieczenie felg sprawi, że pył wytwarzany podczas ścierania klocków hamulcowych stanie się o wiele łatwiejszy do usunięcia z kół, co pozwoli ograniczyć konieczność mycia z wykorzystaniem agresywnych środków, wciąż stosowanych w wielu tradycyjnych myjniach. Szczególnie polecane jest zabezpieczenie felg polerowanych, charakteryzują się one bowiem wyjątkową delikatnością i podatnością na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i zarysowania.

Proces zabezpieczania felg składa się z kilku etapów

Wszyscy wiemy, jak wielką różnicę w wyglądzie samochodu mogą zrobić zadbane, lśniące felgi. Niestety ze względu na bliskość drogi, felgi są jednymi z najbardziej narażonych na zabrudzenie i zniszczenie elementów samochodu. Warto zadbać o ochronę felg, by dłużej wyglądały elegancko i stylowo, były mniej podatne na uszkodzenia i łatwiejsze w myciu - w szczególności w takich zakamarkach jak śruby czy ranty wewnętrzne. Proces zabezpieczania felg składa się z kilku etapów. Najpierw felgi są starannie oczyszczane za pomocą specjalistycznych preparatów. Następnie nakłada się powłokę ochronną: przeważnie wosk, który pozwala na zabezpieczenie felg przed korozją, albo powłokę ceramiczną, która nie tylko chroni powierzchnię felg, lecz także nadaje im szlachetny, szklisty połysk. Felgi zabezpieczone w ten sposób mogą wytrzymać bardzo wysoką temperaturę, świetnie wyglądają i nie zbierają nalotu, który zazwyczaj osadza się na kołach - złożonego z zanieczyszczeń drogowych, smoły czy nalotu z felg. Są także znacznie bardziej odporne na uszkodzenia wywoływane przez wilgoć i niesprzyjające warunki atmosferyczne - dlatego zwykle polecane jest zabezpieczenie felg na zimę. Z poprawnie zabezpieczonych felg wszelkie zanieczyszczenia, jeżeli jakieś się pojawią, można bardzo łatwo usunąć, przywracając ich powierzchni wspaniały blask.

Dlaczego warto?

 • lśniące felgi dodają autu elegancji
 • mniej uszkodzeń i zanieczyszczeń
 • łatwiejsze i rzadsze mycie

Cena już od 400 PLN

Czas wykonania 2 dni

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań

Bardzo często stosujemy zabezpieczenie felg po polerowaniu czy zabezpieczeniu nadwozia samochodu. Takie łączenie usług pozwala na kompleksową ochronę samochodu i łatwiejsze utrzymanie go w czystości. Zabezpieczenie felg aluminiowych to bowiem nie tylko praca przy samych obręczach – na koła składają się również takie elementy jak śruby, nakrętki czy opony samochodowe. Prawidłowo wykonana ochrona felg aluminiowych pozwala zaoszczędzić wydatków na serwis – takie usługi jak renowacja felg aluminiowych czy regeneracja felg aluminiowych są bowiem znacznie mniej prawdopodobne.

Wybierz usługi Cars Care & More – zabezpieczymy koła najlepszymi dostępnymi metodami oraz produktami! Chcesz uzyskać pomoc? Zapraszamy do zakładki kontakt!

Ceramiczne zabezpieczenie felg FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zabezpieczenie felg ceramiką?

Koszt zabezpieczenia felg zaczyna się od 350 zł netto.

Co daje ceramiczne zabezpieczenie felg?

Zabezpieczenie powłoką ceramiczną felg chroni je przede wszystkim przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń drogowych. Dzięki uzyskanej hydrofobowości, łatwiej jest je również umyć.

Czy oferta obejmuje tylko zabezpieczenie felg aluminiowych czy także stalowych?

Nie ma ograniczeń. Zabezpieczyć możemy zarówno felgi aluminiowe jak i stalowe.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363