Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

Zabezpieczenie Felg aluminiowych

Ceramiczna ochrona

Ceramiczne zabezpieczenie felg aluminiowych Poznań

Zapoznaj się z zaletami nałożenia ochrony ceramicznej na felgi aluminiowe. Poniżej oferta od Cars Care & More w Poznaniu:

Lakier felg jest, w porównaniu z innymi elementami pojazdu, w znacznie większym stopniu narażony na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną nada tej części kół wyjątkowy blask, a jednocześnie ochroni ją przed zanieczyszczeniami powstającymi w czasie jazdy.

Zabezpieczenie felg przed brudem jest koniecznością bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem jazdy offroadowej, czy raczej nigdy nie wyjeżdżasz z miasta. Zabezpieczenie felg sprawi, że pył wytwarzany podczas ścierania klocków hamulcowych stanie się o wiele łatwiejszy do usunięcia, co pozwoli ograniczyć konieczność mycia z wykorzystaniem agresywnych środków, wciąż stosowanych w wielu tradycyjnych myjniach.

wyjątkowy blask oraz ochrona przed brudem i korozją

Wszyscy wiemy, jak wielką różnicę w wyglądzie samochodu mogą zrobić zadbane, lśniące felgi. Niestety, ze względu na bliskość drogi, felgi są jednymi z najbardziej narażonych na zabrudzenie i zniszczenie elementów samochodu. Warto zadbać o ochronę felg, by dłużej wyglądały elegancko i stylowo, były mniej podatne na uszkodzenia i łatwiejsze w myciu. Proces zabezpieczania felg składa się z kilku etapów. Najpierw felgi są starannie oczyszczane za pomocą specjalistycznych preparatów. Następnie nakłada się powłokę ochronną: przeważnie wosk, który pozwala na zabezpieczenie felg przed korozją, albo powłokę ceramiczną, która nie tylko chroni powierzchnię felg, lecz także nadaje im szlachetny, szklisty połysk. Felgi zabezpieczone w ten sposób mogą wytrzymać bardzo wysoką temperaturę, świetnie wyglądają i nie zbierają nalotu, który zazwyczaj osadza się na kołach, złożonego z zanieczyszczeń drogowych, smoły czy nalotu z felg. Są także znacznie bardziej odporne na uszkodzenia wywoływane przez wilgoć i niesprzyjające warunki atmosferyczne - dlatego zwykle polecane jest zabezpieczenie felg na zimę. Z poprawnie zabezpieczonych felg wszelkie zanieczyszczenia, jeżeli jakieś się pojawią, można bardzo łatwo usunąć, przywracając ich powierzchni wspaniały blask.

Dlaczego warto?

  • lśniące felgi dodają autu elegancji
  • mniej uszkodzeń i zanieczyszczeń
  • łatwiejsze i rzadsze mycie

Cena już od 400 PLN

Czas wykonania 2 dni

Produkt występuje również w pakietach

Ceramiczne zabezpieczenie felg FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zabezpieczenie felg ceramiką?

Koszt zabezpieczenia felg zaczyna się od 350 zł netto.

Co daje ceramiczne zabezpieczenie felg?

Zabezpieczenie powłoką ceramiczną felg chroni je przede wszystkim przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń drogowych. Dzięki uzyskanej hydrofobowości, łatwiej jest je również umyć.

Czy oferta obejmuje tylko zabezpieczenie felg aluminiowych czy także stalowych?

Nie ma ograniczeń. Zabezpieczyć możemy zarówno felgi aluminiowe jak i stalowe.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?
CARS CARE & GRANSPORT

DETAILING. WRAPPING. TUNING.

ul. Bukowska 41

62-070 Dąbrowa K. Poznania


Sprzedaż, informacja o usługach

Detailing, wrapping: +48 607 607 702

Tuning: +48666688899


Koordynacja zleceń

Detailing, wrapping:+48 605 603 306

Tuning: +48 666 688 899