Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Czyszczenie wnętrza samochodu Detailing wnętrza

Mycie detailingowe

Detailingowe czyszczenie wnętrza samochodu Poznań

Zapoznaj się z ofertą detailingowego mycia auta w środku. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Wszyscy lubimy patrzeć na samochody, które są idealnie zadbane od zewnątrz. Lśniąca, szklista karoseria wypolerowana na wysoki połysk oraz felgi, w których można się przejrzeć: to radość dla każdego miłośnika motoryzacji. To jednak mycie auta wewnątrz (w tym szczególnie czyszczenie tapicerki samochodowej) jest tym, co realnie wpływa na komfort jazdy - w nim bowiem spędzamy najwięcej czasu.

Jest wiele sposobów na to, by zabrudzić wnętrze samochodu (wiedzą o tym doskonale zwłaszcza rodzice małych dzieci!), ale tylko jeden dobry sposób, by je wyczyścić: to detailing wnętrza. Czyszczenie tapicerki samochodowej i zabezpieczenie elementów we wnętrzu samochodu przed plamami, zniszczeniami, przetarciami i przebarwieniami polega na zastosowaniu trwałych, niewidocznych i bezwonnych powłok ochronnych. Taka kosmetyka w szczególności ochroni skóry, które po zastosowaniu specjalistycznej powłoki będą zdecydowanie mniej narażone na uszkodzenia. Czyszczenie tapicerki samochodowej ma tylko dobre strony!

Czyszczenie tapicerki samochodowej sprawi, że wnętrze Twojego samochodu będzie wyglądać i pachnieć rewelacyjnie: to zabieg, który z pewnością docenisz i Ty, i wszyscy Twoi pasażerowie.

Dlaczego warto?

 • estetyczna kabina
 • detailingowe czyszczenie wnętrza samochodu = przyjemny zapach
 • detailing wnętrza auta zapewni lepsze zachowanie wartości

Cena już od 700 PLN

Czas wykonania 1 dzień

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań
Czytaj więcej

Detailing i czyszczenie wnętrza krok po kroku

Czyszczenie samochodu w środku jest jednocześnie mniej i bardziej skomplikowane niż mycie detailingowe jego zewnętrza. Na czym polega mycie wnętrza auta i z czego składa się taka oferta? Czyszczenie tapicerki samochodowej przebiega w kilku etapach:

 1. Zaczynamy od bardzo dokładnego czyszczenia oraz odkurzenia wszystkich zakamarków kabiny.
 2. Pierzemy wykładzinę i dywaniki zwracając uwagę na ich obie strony.
 3. Następnie zabieramy się za pranie tapicerki samochodowej albo czyszczenie foteli skórzanych.
 4. Czyścimy deskę rozdzielczą i zabezpieczamy ją stosując specjalistyczne powłoki.
 5. Na koniec wszystkie elementy wnętrza zabezpieczamy preparatem dobranym ze względu na materiał, z którego dana część jest zrobiona.

Później wystarczy tylko regularne odkurzanie oraz usuwanie pomniejszych zabrudzeń, by utrzymać efekt przez długi czas. Detailing wnętrza wzniesie komfort jazdy Twoim samochodem na nowy, wyższy poziom: wypróbujesz detailingowe czyszczenie tapicerki samochodowej raz i już nigdy nie będziesz chciał wrócić do zwykłych sposobów na czyszczenie wnętrza. Zapraszamy więc do korzystania z naszej oferty, w której znajduje się również profesjonalna kosmetyka i czyszczenie środka samochodu.

Detailing wnętrza samochodu FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie wnętrza samochodu?

Czyszczenie wnętrza to koszt od 500 do 800 zł netto, w zależności od wielkości samochodu oraz stopnia zabrudzenia kabiny.

Na czym polega detailing wnętrza auta?

Detailing wnętrza polega na dokładnym sprzątaniu całej kabiny samochodu. Obejmuje ono pranie tapicerki, dywaników, wykładziny, czyszczenie skór wraz z impregnacją, czyszczenie deski rozdzielczej oraz ciężko dostępnych miejsc w środku samochodu.

Czyszczenie samochodu w środku jest jednocześnie mniej i bardziej skomplikowane, niż mycie detailingowe jego zewnętrza. Na czym polega ten proces? Zazwyczaj detailing wnętrza przebiega w kilku etapach:

 1. Zaczynamy od bardzo dokładnego odkurzenia wszystkich zakamarków kabiny.
 2. Pierzemy wykładzinę i dywaniki.
 3. Następnie zabieramy się za pranie tapicerki samochodowej albo czyszczenie foteli skórzanych.
 4. Czyścimy deskę rozdzielczą i zabezpieczamy ją preparatami dobranymi ze względu na rodzaj podłoża.
 5. Na koniec wszystkie elementy wnętrza zabezpieczamy preparatem dobranym ze względu na materiał, z którego dana część jest zrobiona.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363