Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Oklejanie samochodów folią ochronną

Paint Protection Film

Oklejanie samochodów folią ochronną

Zapoznaj się z zaletami zabezpieczenia auta folią ochroną Paint Protection Film. Poniżej oferta oklejania samochodów od Cars Care & More w Poznaniu:

Folia ochronna na auto to nie dodatkowy wydatek: to inwestycja w zachowanie wartości samochodu. To szansa, by wyglądał świetnie tak długo, jak to tylko możliwe. Zleć nam oklejanie samochodu i przekonaj się, że w dłuższej perspektywie folia ochronna na samochód oszczędzi Ci nie tylko nerwów i frustracji - pozwoli także zaoszczędzić pieniądze.

Wielu osobom oklejanie auta folią nie kojarzy się dobrze. Boją się, że karoseria straci blask i pokryje się widocznymi pęcherzykami powietrza albo że brzegi folii szybko zaczną się strzępić i odchodzić, wymagając wymiany. Nic bardziej mylnego! Bezbarwna folia ochronna na samochód - Paint Protection Film - nie tylko zabezpieczy karoserię, ale też stanie się całkowicie niedostrzegalna: będzie niewidzialną warstwą chroniącą oryginalny lakier przed szeregiem drobnych, nieuniknionych uszkodzeń. Jeśli zastanawiasz się, czy oklejanie auta folią ochronną to dobry pomysł, spójrz na to tak: lakier samochodowy jest obecnie inny niż w przeszłości. W krajach Unii Europejskiej już od lat producenci samochodów nie mogą stosować tradycyjnych lakierów chemoutwardzalnych (potocznie nazywanych twardymi). Zamiast nich muszą korzystać z lakierów wodnych (miękkich). Ta korzystna dla środowiska zmiana oznacza, że karoseria współczesnych samochodów jest – w porównaniu z tą sprzed lat – znacznie bardziej podatna na uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne.

To nie tak, że na oklejanie elementów auta folią powinni decydować się tylko ci, którzy często jeżdżą poza miastem, uczestniczą w rajdach albo kochają off road.

Nawet zwykła, codzienna eksploatacja oraz jazda po mieście powoduje powstawanie na lakierze uszkodzeń, przetarć, rys i hologramów. Nie trzeba wiele, by uszkodzić miękki lakier: wystarczy odrobina piasku lub żwiru, nietrafienie kluczem do zamka, sąsiad na parkingu zbyt zamaszyście otwierający drzwi. A każda kolejna rysa, każde uszkodzenie to kolejny spadek wartości samochodu: dlatego właśnie oklejanie samochodów i ochrona lakieru folią są tak istotnym elementem dbania o pojazd. Wysokiej jakości folie ochronne na samochód, takie jak folia Premium Shield czy XPEL Ultimate, nie tylko zabezpieczają lakier, ale też mają zdolność naprawiania uszkodzeń na swojej własnej powierzchni.

Dlaczego warto?

 • nawet 7 lat ochrony
 • zabezpieczenie przed niszczeniem
 • auto dłużej wygląda jak nowe

Cena już od 1200 PLN

Czas wykonania 2-5 dni

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań

Oklejanie samochodów folią ochronną FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje oklejanie samochodu folią ochronną?

Oklejenie zderzaka przedniego folią bezbarwną kosztuje około 1400 zł netto. Koszt oklejenia całego samochodu zależny jest od jego wielkości oraz skomplikowania aplikacji folii. Nasi konsultanci przeważnie dokonują indywidualnych szacunków tego, ile będzie kosztować oklejanie samochodu. Cena uzależniona jest m.in. od modelu i stanu samochodu. Jeśli chcesz poznać szacowany koszt, jaki może mieć oklejanie samochodów, cennik naszych usług znajdziesz w menu strony.

Co daje folia ochronna na samochód?

Folia ochronna ze względu na swoją grubość i elastyczność, chroni lakier przed fizycznymi uszkodzeniami: odpryskami kamieni, drobnymi otarciami parkingowymi, aktami wandalizmu. Jest to najskuteczniejszy sposób ochrony lakieru na rynku.

Co to jest folia ochronna Paint Protecion Film?

Jest to folia poliuretanowa zaprojektowana do ochrony samochodów. Po aplikacji jest całkowicie niewidoczna na lakierze, spełniając przy okazji zaawansowane funkcje ochronne.

Dlaczego warto zdecydować się na oklejenie samochodu?

Profesjonalne oklejanie samochodów jest zabiegiem, który zabezpiecza karoserię, zapobiegając powstawaniu uszkodzeń, co nie tylko sprawia, że auto dłużej wygląda świetnie, ale także spowalnia jego utratę wartości.

Czy oklejanie folią nie zniszczy lakieru?

Folie ochronne nie naruszają struktury lakieru, dzięki czemu można je zdjąć w dowolnej chwili, nie uszkadzając karoserii. Technicy pracujący w naszym salonie w Poznaniu nakładają folie na auto w taki sposób, aby nie doszło do przypadkowego uszkodzenia karoserii.

Jak nakładana jest folia do oklejania auta?

Folia docinana jest na ploterze, a nie nożykami, co pozwala usunąć ryzyko przypadkowego uszkodzenia oryginalnego lakieru. Wszyscy pracownicy warsztatu podczas zabiegów obowiązkowo noszą rękawiczki. Pozwala to uzyskać efekt idealnego pokrycia całej karoserii lub tylko jej wybranych elementów warstwą folii w taki sposób, aby była całkowicie niezauważalna. Jeśli nie wierzysz, zajrzyj do zakładki Realizacje – przekonasz się, że oklejanie samochodów folią to ochrona, która jest właściwie niedostrzegalna gołym okiem.

Czy ochrona lakieru folią jest tym samym, co zmiana koloru auta?

Przeważnie są to dwie różne usługi. Zwykle do zabezpieczenia karoserii stosowana jest folia bezbarwna na samochód: to inny produkt niż ten, który stosuje się, gdy naszym celem jest zmiana koloru auta albo przyciemnianie szyb. Niedawno jednak do naszej oferty weszły innowacyjne folie ochronne Premium Shield, które umożliwiają zmianę wykończenia lakieru na satynowe, co wiąże się z subtelną zmianą koloru.

Z jakich produktów do oklejania pojazdów korzystacie?

Wykorzystujemy najwyższej jakości folie ochronne dostępne na rynku. Stosujemy m.in. folie ochronne XPEL, Premium Shield i innych wiodących marek.

Jak mogę umówić się na oklejanie samochodu w Poznaniu?

Jeśli chcesz nałożyć folie samochodowe w naszym studio w Poznaniu, wystarczy zadzwonić! Na oklejanie aut możesz też umówić się za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.

Czy oklejanie wiąże się z innymi usługami?

Podstawą wszystkich naszych usług jest mycie detailingowe. Oklejanie aut jest poprzedzone starannym myciem z wykorzystaniem najwyższej jakości detergentów samochodowych. Usługi takie jak przyciemnianie szyb mogą być wykonane dodatkowo, ale nie są stałym elementem usługi oklejania aut.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363