Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

Blog

aktualności

10.09.2019

REALIZACJA: Lamborghini Aventador

MARKA: LAMBORGHINI
MODEL: AVENTADOR

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Praca nad każdym samochodem to dla nas przyjemność. Są jednak auta przy których serce bije jeszcze szybciej - a jednym z nich jest z pewnością Lamborghini Aventador!

Prezentowany Ave przeszedł kompleksowy proces odświeżenia oraz zabezpieczenia, dodatkowo nasz dział tuningu GranSport zajął się drobnymi modyfikacjami mechanicznymi.

Przygodę z Lambo rozpoczęliśmy od korekty jego lakieru - kilka lat użytkowania zdążyło niestety zostawić na nim swoje ślady. Dzięki procesowi korekty usuwamy ponad 90% rys, zbliżając lakier do fabrycznego stanu. Aby uniknąć powstawania nowych uszkodzeń całe nadwozie zabezpieczyliśmy następnie bezbarwną folią ochronną. To najlepsze zabezpieczenie pozwalające uniknąć zarówno odprysków lakieru od kamieni czy rys parkingowych.

Na pokrytego folią ochronną Aventadora następnie nałożyliśmy dedykowaną powłokę hydrofobową Gtechniq Halo. Ma ona za zadanie dłużej utrzymywać nadwozie w czystości a także ułatwiać jego późniejsze mycie, dzięki zmniejszonej podatności na osadzanie się brudu. Powłoka, tym razem ceramiczna, trafiła również na felgi aby również je zabezpieczyć i zadbać o nienaganny wygląd przez jak najdłuższy czas. Na koniec prac z nadwoziem zaaplikowaliśmy na szyby tzw. niewidzialną wycieraczkę, znacznie ułatwiającą jazdę w deszczowych warunkach.

Nasza praca nie ominęła oczywiście wnętrza. Dokładne czyszczenie a następnie impregnacja elementów pokrytych skórą a także plastików pozwoliła uczynić kokpit niemal nowym!

Tak przygotowany samochód trafił do naszych specjalistów w dziedzinie tuningu. Na życzenie Klienta dokonaliśmy wymiany zacisków hamulcowych - fabrycznie zamontowane srebrne ustąpiły miejsca czerwonym, nadającym Lambo jeszcze więcej ognistego charakteru!

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?
CARS CARE & GRANSPORT

DETAILING. WRAPPING. TUNING.

ul. Bukowska 41

62-070 Dąbrowa K. Poznania


Sprzedaż, informacja o usługach

Detailing, wrapping: +48 607 607 702

Tuning: +48666688899


Koordynacja zleceń

Detailing, wrapping:+48 605 603 306

Tuning: +48 666 688 899