Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

oklejanie samochodów folią zmiana koloru auta

oklejanie folią carbonową

Powłoka ceramiczna na samochód Poznań

Zapoznaj się z ofertą zmiany koloru auta przez oklejenie folią. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Prawdopodobnie nie kupiłbyś koszuli w kolorze, który Ci się nie podoba. Nie zamówiłbyś też w restauracji dania, którego nie lubisz albo na które nie masz ochoty. Każdego dnia robisz to, co chcesz: dlaczego więc miałbyś jeździć samochodem innym niż dokładnie taki, jaki Ci się podoba? Zmiana koloru auta folią to sposób na to, by mieć samochód marzeń: pod względem nie tylko marki i parametrów, ale też barwy. Bo czemu miałbyś rezygnować ze swoich preferencji odnośnie koloru auta?

Zmiana koloru samochodu jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Zastosowanie kolorowej folii - albo folii z efektem specjalnym, takim jak mat, satyna czy perłowy połysk - pozwoli Ci mieć naprawdę unikalne auto. A wszystko to bez naruszania struktury oryginalnej karoserii: największą innowacją zmiany koloru za pomocą oklejania samochodów folią - w przeciwieństwie do stosowanej uprzednio metody zdzierania lakieru i nakładania nowego - jest to, że oklejanie to proces całkowicie odwracalny, a samochody w każdym momencie mogą powrócić do swoich fabrycznych barw.

Możliwość wyboru spośród kilkuset kolorów i kilku różnych efektów folii: od metalizowanych i perłowych poprzez matowe aż po coraz popularniejsze satynowe.

Dlaczego warto?

 • samochód w Twoim stylu
 • zmiana koloru auta folią nada unikalny, jedyny w swoim rodzaju odcień

Cena już od 6000 PLN

Czas wykonania 3-5 dni

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań
Czytaj więcej

Zmiana koloru auta to dodatkowe korzyści

Jest wiele powodów, dla których możesz chcieć zmienić kolor swojego samochodu. Bez względu na to, jaki jest Twój, u nas możesz nadać autu nowy, świeży odcień: dokładnie taki, jaki Ci się podoba. Nasze realizacje często łączymy z pozostałymi usługami z oferty takimi jak przyciemnianie szyb, ochrona lakieru czy oklejanie tuningowe.

W przeciwieństwie do metod tradycyjnych, polegających na inwazyjnym zdejmowaniu lakieru, nałożenie folii zmieniającej kolor jest procesem całkowicie odwracalnym i bezpiecznym dla karoserii. Co więcej, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów i procesów, kolorowa folia jest odporna na czynniki atmosferyczne i utrzymuje swój wygląd przez co najmniej 7 lat.

Oklejenie samochodu ze zmianą koloru to jeden z najlepszych sposobów, aby tchnąć nowe życie w auto, które nam się już opatrzyło – albo, odwrotnie, aby ściśle dostosować nowy pojazd do naszych oczekiwań. Nie musisz już sprowadzać samochodu w upatrzonym kolorze zza granicy, czekać i twardo negocjować z dealerem: po prostu odwiedź nasze studio, wybierz jeden z bogatej palety kolorów i efektów spośród naszych realizacji i ciesz się autem, które jest dokładnie w Twoim stylu.

Zmiana koloru auta folią FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zmiana koloru auta folią?

Dla średniej wielkości samochodu ceny zaczynają się od 6500 zł netto. Każdy przypadek wyceniany jest indywidualnie. Koszt zależy od wielkości pojazdu, rodzaju użytej folii (czy np. stosujemy okleiny i folie samochodowe 3M, czy folie samochodowe Bruxafol) oraz dodatkowych opcji, dlatego każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Czy folia zmieniająca kolor auta jest wytrzymała?

Tak, producent przewiduje jej trwałość do 7 lat.

Jak wygląda proces zmiany koloru auta?

Dawniej zmiana koloru auta była inwazyjnym (a przede wszystkim: nieodwracalnym) procesem. Najpierw należało zedrzeć oryginalny lakier, a dopiero potem nakładano nowy, w pożądanym odcieniu. Nie było odwrotu: jeśli z czasem okazywało się, że jednak pierwszy kolor był lepszy albo po prostu właściciel samochodu zmienił zdanie, procedurę trzeba było przeprowadzać od początku. Dopiero zmiana koloru auta poprzez oklejanie karoserii folią wprowadziła rewolucję. Okazało się, że kolor samochodu można zmieniać, nie uszkadzając tego, co pod spodem. Sam proces jest prosty: najpierw przeprowadzane jest detailingowe mycie auta, a następnie na oczyszczoną karoserię nakładane są kolorowe folie.

Czy zmiana koloru auta uszkadza lakier?

Nie, zmiana koloru przeprowadzana jest całkowicie bezinwazyjnie, bez uszkadzania oryginalnej karoserii samochodu. Nasi pracownicy nakładają folie w rękawiczkach, aby zminimalizować możliwość przypadkowego zarysowania lakieru np. paznokciem. Co więcej, folie docinane są przy pomocy plotera, a nie nożykami bezpośrednio na karoserii: nie ma ryzyka, że podczas nakładania folii powstaną jakieś uszkodzenia na lakierze.

Czy kolorowa folia do oklejania samochodów wymaga specjalnej pielęgnacji?

Zawsze polecamy pielęgnację auta przy pomocy narzędzi i środków detailingowych: nawet delikatne mycie standardowymi środkami może spowodować powstawanie mikrouszkodzeń w lakierze, dlatego w idealnej sytuacji każde czyszczenie powinno być detailingowe. To samo dotyczy auta oklejonego folią: optymalne byłoby mycie detailingowe wtedy, kiedy tylko jest to możliwe – ale w przypadku braku takiej możliwości zwyczajna pielęgnacja będzie wystarczająca.

Czy folia do zmiany koloru auta może ochronić karoserię?

Każda folia stanowi powłokę ochronną dla lakieru, ale obecnie w ofercie naszego salonu w Poznaniu są również wysokiej jakości specjalistyczne satynowe powłoki ochronne, które subtelnie zmieniają kolor, nadając karoserii satynowe wykończenie i jednocześnie skutecznie zabezpieczając lakier. Dzięki nim zmiana koloru może być równoznaczna z zabezpieczeniem go przed drobnymi codziennymi uszkodzeniami, takimi jak rysy czy wżery.

Czy oferujecie oklejanie auta carbonem?

Oczywiście! Oklejanie folią carbonową, dającą ciekawy, trójwymiarowy efekt, to obecnie jeden z najwyraźniejszych trendów w detailingu. Oklejanie carbonem pozwala na zmianę koloru samochodu i zabezpieczenie karoserii. Chcesz wiedzieć, jak może wyglądać zmiana koloru przy pomocy folii carbonowej? Zajrzyj do zakładki Realizacje: znajdziesz tam szczegółowe opisy naszych prac. Serdecznie zachęcamy również do wizyty w naszym studio w Poznaniu: nasi konsultanci pomogą Ci dobrać najlepsze usługi.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363