Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

14.08.2019

REALIZACJA: Porsche 911 991.2 GT3 RS

MARKA: PORSCHE
MODEL: 911 991.2 GT3 RS

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Wprost z toru wyścigowego na ulicę.. Bezkompromisowe Porsche 911 GT3 RS trafiło do nas fabrycznie nowe, aby kompleksowo przygotować je do wymagającej jazdy oraz delikatnie odmienić wizualnie.

Na całe nadwozie zaaplikowaliśmy więc bezbarwną folię ochronną. W prezentowanym przypadku wybór padł jednak na wersję matową - która w połączeniu z metalicznym lakierem zapewnia wyjątkowy, satynowy wygląd. Jedno oklejenie, a przy tym jednoczesne zabezpieczenie i zmiana wyglądu - prawdziwa perfekcja. Samochód pokryty folią bezbarwną otrzymał oczywiście także dedykowaną powłokę hydrofobową. Jej zadaniem jest pomagać w utrzymaniu auta w czystości dzięki odpychaniu brudu oraz cząsteczek wody.

Na specjalne życzenie Klienta wykonaliśmy również oklejenie nadwozia inspirowane wzorem modelu GT2 RS. Czarne elementy w satynie oraz napis Porsche na spoilerze w wersji połysk zapewniły prawdziwie spektakularny wygląd! Zabezpieczony lakier, zmieniony kolor, szereg dodatków na nadwoziu. Nowe GT3 RS przeszło kompleksowe zabiegi i gotowe jest na wszelkie trudy eksploatacji.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363