Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

Usuwanie rys korekta lakieru

Polerowanie samochodów

Polerowanie, korekta lakieru i usuwanie rys Poznań

Zapoznaj się z ofertą polerowania samochodów - korekty i usuwania rys z lakieru. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Nawet jeśli jeździsz bardzo ostrożnie i sumiennie dbasz o swój samochód, każdego dnia jest on narażony na różnego rodzaju uszkodzenia, które zmniejszają jego wartość i pogarszają jego wygląd. Nic straconego! Pomożemy Ci przywrócić mu dawną świetność: lakier będzie jak nowy. Ponieważ stosowane obecnie lakiery wodne są „miękkie”, rysy i drobne uszkodzenia mogą zdarzyć się nawet na samochodzie, który właśnie wyjechał z salonu. Tak naprawdę wszystko może spowodować powstanie mikrouszkodzeń: nawet tradycyjne, nieostrożne mycie.

Powstawanie uszkodzeń na lakierze jest nieuniknione, jeśli nie został on zabezpieczony folią lub powłoką ochronną. Na szczęście można ograniczyć widoczność rys lub nawet całkowicie je usunąć, przeprowadzając proces renowacji lakieru. Regeneracja lakieru przywróci samochodowi dawny blask i pozwoli zachować jego wartość na dłużej. Przekonasz się sam, że odnowienie lakieru sprawi, że na nowo zakochasz się w swoim aucie. Korekta lakieru samochodowego to nie jest zwykłe polerowanie. To złożony, wielogodzinny proces, w ramach którego karoseria jest najpierw myta detailingowo, a później poddawana drobiazgowej, wieloetapowej korekcie, podczas której możliwa jest niemal całkowita likwidacja rys na lakierze - usuwa się nawet do 90-99% rys.

Obecnie stosowane lakiery są bardzo miękkie

Wykonanie korekty lakieru jest – w przypadku zarówno wszystkich używanych, jak i niektórych nowych samochodów – koniecznym etapem pośrednim między myciem detailingowym a nałożeniem powłok ochronnych, w tym folii. W ramach usługi renowacji lakieru możemy przeprowadzić również proces usuwania wgnieceń bezinwazyjną metodą PDR (Paintless Dent Repair) oraz zastosować system SSR (Sprayless Scratch Repair – maskowanie pojedynczych, głębokich rys). Wykonanie tych zabiegów jest opcjonalne i wpływa na końcową cenę usługi.

Dlaczego warto?

  • polerowanie samochodu zapewnia ładniejszą i  gładszą karoserię
  • odpowiednia korekta i usuwanie rys z lakieru zmniejszy utratę wartości samochodu

Cena już od 800 PLN

Czas wykonania 1-5 dni

Produkt występuje również w pakietach

Korekta i usuwanie rys z lakieru FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje korekta lakieru?

Cena zależy od kilku czynników: wielkości samochodu, rodzaju zastosowanego lakieru, stopnia porysowania lakieru. Częściowa (jednoetapowa) korekta lakieru kosztuje około 1000 zł netto. Trzy etapowa korekta lakieru (pełna), to koszt około 3000 zł netto.

Ile kosztuje usuwanie rys?

Rysy na samochodach różnią się od siebie głębokością, grubością oraz umiejscowieniem. Cena usunięcia jednej rysy zaczyna się od około 150 zł netto.

Co daje korekta lakieru?

Profesjonalna korekta lakieru usuwa ponad 90% zarysowań, wydobywa jego głębię oraz nadaje lakierowi śliskości. Po odpowiedniej korekcie samochód prezentuje się niemal jak nowy.

Ile etapów powinna mieć korekta lakieru i usuwanie rys?

W naszej ofercie istnieje kilka możliwości dotyczących stopnia renowacji lakieru. W przypadku chęci „odświeżenia” lakieru proponujemy jednoetapową korektę lakieru, która usuwa około 30-40% zarysowań. Możemy też wykonać 60% korektę lakieru lub nawet 95% korektę lakieru. Jest to proces czasochłonny i wymaga dużego doświadczenia i umiejętności.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?
CARS CARE & GRANSPORT

DETAILING. WRAPPING. TUNING.

ul. Bukowska 41

62-070 Dąbrowa K. Poznania


Sprzedaż, informacja o usługach

Detailing, wrapping: +48 607 607 702

Tuning: +48666688899


Koordynacja zleceń

Detailing, wrapping:+48 605 603 306

Tuning: +48 666 688 899