Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

Usuwanie rys korekta lakieru

Polerowanie samochodów

Polerowanie, korekta lakieru i usuwanie rys Poznań

Zapoznaj się z ofertą polerowania samochodów - korekty i usuwania rys z lakieru. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Nawet jeżeli jeździsz bardzo ostrożnie i sumiennie dbasz o swój samochód, każdego dnia jest on narażony na różnego rodzaju uszkodzenia zmniejszające jego wartość i pogarszające wygląd. To jednak nic straconego! Pomożemy Ci przywrócić mu dawną świetność w naszym studio w Poznaniu: usuwanie rys z lakieru samochodowego sprawi, że stan karoserii powróci do fabrycznego wyglądu.

Ponieważ stosowane obecnie lakiery wodne są „miękkie”, rysy i drobne uszkodzenia mogą zdarzyć się nawet na samochodzie, który właśnie wyjechał z salonu. Tak naprawdę niemal wszystko może spowodować powstanie mikrouszkodzeń: również tradycyjne, nieostrożne mycie. Wtedy konieczna jest właśnie renowacja lakieru samochodu.

Obecnie stosowane lakiery są bardzo miękkie

Powstawanie uszkodzeń na lakierze jest nieuniknione, jeśli nie został on zabezpieczony folią ochronną lub nie posiada nałożonej powłoki ceramicznej. Ochrona lakieru już od nowości to bowiem najlepszy sposób na utrzymanie karoserii samochodu w perfekcyjnym stanie. Na szczęście można ograniczyć widoczność rys lub nawet całkowicie je usunąć, przeprowadzając kompleksowe usuwanie zarysowań lakieru. Regeneracja lakieru przywróci samochodowi dawny blask i pozwoli zachować jego wartość na dłużej. Przekonasz się sam, że odnowienie lakieru sprawi, iż na nowo zakochasz się w swoim aucie.

Dlaczego warto?

 • polerowanie samochodu zapewnia ładniejszą i  gładszą karoserię
 • odpowiednia korekta i usuwanie rys z lakieru zmniejszy utratę wartości samochodu

Cena już od 800 PLN

Czas wykonania 1-5 dni

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań
Czytaj więcej

Różnice między korektą a polerowaniem lakieru samochodowego

Korekta lakieru samochodowego to nie jest zwykłe polerowanie lakieru. To złożony, wielogodzinny proces, w ramach którego karoseria samochodu jest najpierw myta detailingowo w celu poznania dokładnego stanu powłoki lakierniczej, a później poddawana drobiazgowej, wieloetapowej korekcie, podczas której możliwa jest niemal całkowita likwidacja rys na lakierze – usuwa się nawet do 90-99% rys. Takie usuwanie rys bez lakierowania samochodu to najlepszy sposób na idealny wygląd aut bez obawy o to , że przy odsprzedaży samochodu pojawią się pytania o niefabryczną powłokę lakierniczą.

Korekta lakieru i usuwanie rys z samochodu jest – w przypadku zarówno wszystkich używanych, jak i niektórych nowych samochodów – koniecznym etapem pośrednim między myciem detailingowym a nałożeniem powłok ochronnych, w tym folii. Wśród naszych usług znajdziecie usuwanie rys samochodowych, usuwanie głębokich rys z lakieru czy usuwanie wgnieceń – często jednak wymienione prace łączymy z innymi zabiegami, jak np. naprawa odprysków lakieru samochodowego, renowacja tapicerki, pranie tapicerki, ochrona lakieru czy nawet przyciemnianie szyb samochodowych.

Nasza usługa korekty i renowacji lakieru

W ramach usługi renowacji lakieru możemy przeprowadzić również proces usuwania wgnieceńbezinwazyjną metodą PDR (Paintless Dent Repair) oraz zastosować system SSR (Sprayless Scratch Repair – maskowanie pojedynczych, głębokich rys). Wykonanie tych zabiegów jest opcjonalne i wpływa na końcową cenę usługi, jednak usuwanie rys i odprysków metodą SSR zapewnia zdecydowanie lepszy efekt końcowy. Renowacja lakieru jest jeszcze dokładniejsza a jej efekt wprost niewyobrażalny!

Wszystkie nasze usługi – w tym usuwanie rys na lakierze aut – przeprowadzamy w naszym studiu w Poznaniu z użyciem narzędzi oraz kosmetyków z najwyższej półki. Nasi detailerzy to wykwalifikowana w tej dziedzinie kadra, której nie straszne jest nawet wspomniane już usuwanie rys SSR z najbardziej zniszczonych lakierów. Jest to gwarancja najlepszej jakości i bezpieczeństwa przeprowadzanych prac przy najbardziej widocznych elementach z samochodu. Często bowiem myślimy o renowacji na przykład tapicerki, a to właśnie nadwozie jest wizytówką każdego pojazdu. Zapraszamy więc do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty w zakresie ochrony i pielęgnacji aut.

Korekta i usuwanie rys z lakieru FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje korekta lakieru?

Cena zależy od kilku czynników: wielkości samochodu, rodzaju zastosowanego lakieru, stopnia porysowania lakieru. Częściowa (jednoetapowa) korekta lakieru kosztuje około 1000 zł netto. Trzy etapowa korekta lakieru (pełna), to koszt około 3000 zł netto.

Ile kosztuje usuwanie rys z samochodu?

Rysy na samochodach różnią się od siebie głębokością, grubością oraz umiejscowieniem. Cena usunięcia jednej rysy zaczyna się od około 150 zł netto.

Co daje korekta lakieru?

Profesjonalna korekta lakieru usuwa ponad 90% zarysowań, wydobywa jego głębię oraz nadaje lakierowi śliskości. Po odpowiedniej korekcie samochód prezentuje się niemal jak nowy.

Ile etapów powinna mieć korekta lakieru i usuwanie rys?

W naszej ofercie istnieje kilka możliwości dotyczących stopnia renowacji lakieru. W przypadku chęci „odświeżenia” lakieru proponujemy jednoetapową korektę lakieru, która usuwa około 30-40% zarysowań. Możemy też wykonać 60% korektę lakieru lub nawet 95% korektę lakieru. Jest to proces czasochłonny i wymaga dużego doświadczenia i umiejętności.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Detailing, wrapping: +48 607 607 702

  Tuning: +48666688899


  Koordynacja zleceń

  Detailing, wrapping:+48 605 603 306

  Tuning: +48 666 688 899