Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

profesjonalne i kompleksowe mycie detailingowe auta

detailing karoserii

Detailingowe mycie samochodu Poznań

Zapoznaj się z zaletami kompleksowego mycia detailingowego auta. Poniżej oferta od Cars Care & More w Poznaniu:

Mycie detailingowe polega na wieloetapowym czyszczeniu karoserii przy pomocy profesjonalnych kosmetyków o odpowiednio dobranym pH, co pozwala na uzyskanie idealnej czystości bez naruszania struktury lakieru pojazdu. Staranne, detailingowe mycie jest podstawą większości zabiegów kosmetyki samochodowej a w jego skład wchodzi również detailing wnętrza.

Profesjonalne mycie samochodu może być zarówno wstępem do dalszych czynności detailingowych, takich jak usuwanie wgnieceń, powłoki ceramiczne, zabezpieczenie lakieru czy oklejanie folią, lecz także sposobem na to, by samochód - który już wcześniej został poddany takim zabiegom - znów stał się idealnie czysty. Choć z pozoru takie detailingowe mycie przypomina pracę zwykłych myjni, w istocie jest to kompleksowe czyszczenie samochodu oparte na doświadczeniu auto detailingu.

Na pewno zastanawiasz się, jak takie kompleksowe mycie auta wygląda. Mycie detailingowe to proces zdecydowanie bardziej złożony niż to, co zwykle oferują myjnie.

Dlaczego warto?

 • Dbałość o wszystkie elementy auta
 • Wykorzystanie najlepszych preparatów
 • Efekt nieporównywalny do normalnego mycia

Cena już od 150 PLN

Czas wykonania 3 godziny

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań
Czytaj więcej

Detailingowe mycie auta – czym się wyróżnia

Mycie auta – najpierw ręcznie czyścimy wszystkie elementy pojazdu – także te pomijane w tradycyjnych myjniach, np. wnętrza kół oraz nadkoli – co usuwa wszystkie osady i zabrudzenia. Następnie samochód jest delikatnie osuszany ręcznikami z mikrofibry i nawiewem sprężonego powietrza, dzięki czemu uzyskujemy lśniące, pozbawione smug wykończenie. Wnętrze samochodu czyszczone jest przy pomocy specjalistycznych preparatów chemicznych, które wyselekcjonowaliśmy na podstawie kilkuletnich testów – co prezentują nasze realizacje. Detailing wnętrza to m.in. czyszczenie tapicerki skórzanej albo pranie tapicerki z tkaniny, czyszczenie deski rozdzielczej i mycie szyb od wewnątrz oraz oczyszczanie wszystkich powierzchni przy pomocy środków dobranych ze względu na materiały, z których te powierzchnie są wykonane. Mycie detailingowe od tradycyjnego mycia pojazdu różni się zarówno stopniem staranności i uwagi, jak i właśnie – a być może przede wszystkim – zastosowanymi preparatami, które nie stwarzają ryzyka przypadkowego uszkodzenia elementów samochodu. W przypadku samochodów cabrio niezwykle istotna jest ochrona dachu wykonanego z materiału, detailingowe mycie auta pozwala więc dłużej zachować ich perfekcyjny stan.

Takie przygotowanie auta pozwala na przeprowadzenie na nim większości zabiegów detailingowych. Na idealnie czystym samochodzie można np. położyć folię ochronną lub kolorowąalbo powłoki ceramiczne. Nasze realizacje pokazują bowiem, że detailingowe mycie auta często łączone jest właśnie z takimi usługami jak ochrona lakieru i pozostałych elementów nadwozia, usuwanie wgnieceń czy powłoka ceramiczna. Detailing wnętrza natomiast często idzie w parze z procesem renowacji tapicerki.

Detailingowe mycie auta FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje detailingowe mycie auta?

Koszt detailingowego mycia samochodu to 150 zł netto.

Co to jest i na czym polega mycie detailingowe?

Mycie detailingowe samochodu to inaczej dokładne umycie samochodu z zewnątrz bezpieczną, profesjonalną chemią samochodową z zachowaniem odpowiednich zasad i technik, które zachowują lakier i inne elementy samochodu w bardzo dobrym stanie.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363