Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

profesjonalne i kompleksowe mycie detailingowe auta

detailing karoserii

Detailingowe mycie samochodu Poznań

Zapoznaj się z zaletami kompleksowego mycia detailingowego auta. Poniżej oferta od Cars Care & More w Poznaniu:

Mycie detailingowe polega na wieloetapowym czyszczeniu karoserii przy pomocy profesjonalnych kosmetyków o odpowiednio dobranym pH, co pozwala na uzyskanie idealnej czystości bez naruszania struktury lakieru. Staranne mycie jest podstawą większości zabiegów kosmetyki samochodowej.

Profesjonalne mycie samochodu może być zarówno wstępem do dalszych czynności detailingowych, takich jak usuwanie wgnieceń czy oklejanie folią, jak i sposobem na to, by samochód, który już wcześniej został poddany takim zabiegom, znów stał się idealnie czysty.

Używamy profesjonalnych kosmetyków o odpowiednim pH

Na pewno zastanawiasz się, jak takie kompleksowe mycie auta wygląda. Detailingowe mycie auta to proces zdecydowanie bardziej złożony niż to, co zwykle oferują myjnie. Najpierw ręcznie myjemy wszystkie elementy samochodu – także te pomijane w tradycyjnych myjniach, np. wnętrza kół oraz nadkoli – co usuwa wszystkie osady i zabrudzenia. Następnie samochód jest delikatnie osuszany ręcznikami z mikrofibry i nawiewem sprężonego powietrza, dzięki czemu uzyskujemy lśniące, pozbawione smug wykończenie. Wnętrze samochodu czyszczone jest przy pomocy specjalistycznych preparatów chemicznych, które wyselekcjonowaliśmy na podstawie kilkuletnich testów. Detailing wnętrza to m.in. czyszczenie tapicerki skórzanej albo pranie tapicerki z tkaniny, czyszczenie deski rozdzielczej i mycie okien od wewnątrz oraz oczyszczanie wszystkich powierzchni przy pomocy środków dobranych ze względu na materiały, z których te powierzchnie są wykonane. Mycie detailingowe od tradycyjnego mycia pojazdu różni się zarówno stopniem staranności i uwagi, jak i właśnie - być może przede wszystkim - zastosowanymi preparatami, które nie stwarzają ryzyka przypadkowego uszkodzenia elementów samochodu. Takie przygotowanie auta pozwala na przeprowadzenie na nim większości zabiegów detailingowych. Na idealnie czystym samochodzie można np. położyć folię ochronną lub kolorową albo powłoki ceramiczne.

Dlaczego warto?

  • zalety
  • zalety
  • zalety

Cena już od 150 PLN

Czas wykonania 3 godziny

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań

Detailingowe mycie auta FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje detailingowe mycie auta?

Koszt detailingowego mycia samochodu to 150 zł netto.

Co to jest i na czym polega mycie detailingowe?

Mycie detailingowe samochodu to inaczej dokładne umycie samochodu z zewnątrz bezpieczną, profesjonalną chemią samochodową z zachowaniem odpowiednich zasad i technik, które zachowują lakier i inne elementy samochodu w bardzo dobrym stanie.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

CARS CARE & GRANSPORT

DETAILING. WRAPPING. TUNING.

ul. Bukowska 41

62-070 Dąbrowa K. Poznania


Sprzedaż, informacja o usługach

Detailing, wrapping: +48 607 607 702

Tuning: +48666688899


Koordynacja zleceń

Detailing, wrapping:+48 605 603 306

Tuning: +48 666 688 899