Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

Zabezpieczenie Plastików

w samochodzie

Zabezpieczenie plastików w samochodzie Poznań

Zapoznaj się z ofertą zabezpieczenia plastików w samochodzie. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Nielakierowane elementy plastikowe, gdy są nowe, wyglądają świetnie. Niestety szybko tracą kolor i płowieją – a do tego z czasem zaczynają zachowywać się jak prawdziwy magnes na brud. Nie chcesz, by plastikowe elementy nadwozia Twojego samochodu szpeciły karoserię? Zabezpieczymy je dla Ciebie preparatem pozwalającym na rzadsze i łatwiejsze mycie tych części auta.

Wszyscy uwielbiamy oślepiający blask karoserii - ale plastikowe elementy samochodu, zarówno jego nadwozia, jak i wnętrza, również mają niebagatelny wpływ na wygląd i działanie auta. Auto kosmetyka plastików pozwala na łatwiejsze i rzadsze mycie tych elementów oraz zabezpieczenie ich przed zniszczeniem - co sprawia, że auto znacznie dłużej wygląda jak nowe.

Auto dłużej wygląda jak nowe

Producenci współczesnych samochodów coraz chętniej sięgają po tworzywa sztuczne, zastępując nimi tradycyjne metale. Od osłon nadkoli i listw bocznych aż po atrapy chłodnic wielu elementów samochodu niemal nie wyobrażamy już sobie inaczej niż w plastiku. Choć mają wiele zalet i potrafią wyglądać bardzo stylowo - to m.in. one odpowiedzialne są za "terenowy" wygląd popularnych obecnie SUV-ów - potrafią także zupełnie zepsuć wygląd auta. To po nich zwykle widać, że samochód nie jest nowy: nawet jeśli ma idealnie zadbaną, lśniącą karoserię. Z biegiem czasu plastik, który nie został odpowiednio przygotowany i zabezpieczony, jest szary, matowy i sprawia wrażenie brudnego, nawet jeśli jest zupełnie czysty. Co gorsza, na takich powierzchniach lubią się uwypuklać ślady powstałe w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji, takie jak białawe zacieki po nieumiejętnie przeprowadzonym woskowaniu. Zabezpieczenie plastików obejmuje nie tylko zewnętrzne, lecz także wewnętrzne części pojazdu: jednym z ważnym etapów procesu detailingu wnętrza jest odświeżenie wewnętrznych powierzchni z tworzyw sztucznych. W naszym studio w Poznaniu zadbamy o nawet najdrobniejsze aspekty wyglądu Twojego auta: obejrzyj nasze realizacje i przekonaj się, jak wielką różnicę może zrobić dbałość o detale!

Dlaczego warto?

  • łatwiejsze i rzadsze mycie
  • zabezpieczenie plastików przed niszczeniem
  • dzięki zabezpieczeniu plastików auto dłużej wygląda jak nowe

Cena już od 300 PLN

Czas wykonania 2 dni

Produkt występuje również w pakietach

Zabezpieczenie plastików w samochodzie FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zabezpieczenie plastików w samochodzie?

Zabezpieczenie listew oraz wszelkich pozostałych elementów plastikowych na zewnątrz samochodu to koszt od około 450 zł netto.

Na czym polega zabezpieczenie plastików i co obejmuje?

Zabezpieczenie plastików polega na pokryciu ich dedykowaną powłoką ceramiczną i obejmuje wszystkie elementy zewnętrzne auta wykonane z nielakierowanego tworzywa sztucznego.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?
CARS CARE & GRANSPORT

DETAILING. WRAPPING. TUNING.

ul. Bukowska 41

62-070 Dąbrowa K. Poznania


Sprzedaż, informacja o usługach

Detailing, wrapping: +48 607 607 702

Tuning: +48666688899


Koordynacja zleceń

Detailing, wrapping:+48 605 603 306

Tuning: +48 666 688 899