Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

Zabezpieczenie Plastików

w samochodzie

Zabezpieczenie plastików w samochodzie Poznań

Zapoznaj się z ofertą zabezpieczenia plastików w samochodzie. Poniżej szczegóły od Cars Care & More w Poznaniu:

Nielakierowane elementy plastikowe wyglądają świetnie tylko jako fabrycznie nowe. Niestety szybko tracą kolor i płowieją – a do tego z czasem zaczynają zachowywać się jak prawdziwy magnes na brud. Nie chcesz, by plastikowe elementy nadwozia Twojego samochodu szpeciły karoserię? Zabezpieczymy je dla Ciebie preparatem pozwalającym na rzadsze i łatwiejsze mycie powłoki plastikowych elementów.

Wszyscy uwielbiamy oślepiający blask karoserii, ale plastikowe elementy samochodu - zarówno jego nadwozia, jak i wnętrza - również mają niebagatelny wpływ na wygląd i działanie auta. Auto kosmetyka plastikowych części pozwala na łatwiejsze i rzadsze mycie tych części oraz zabezpieczenie ich powłoki przed zniszczeniem - co sprawia, że auto znacznie dłużej wygląda jak nowe.

Auto dłużej wygląda jak nowe

Producenci współczesnych samochodów coraz chętniej sięgają po tworzywa sztuczne, zastępując nimi tradycyjne metale. Od osłon nadkoli i listw bocznych aż po atrapy chłodnic, wielu elementów samochodu niemal nie wyobrażamy już sobie inaczej niż w plastiku. Choć mają wiele zalet i potrafią wyglądać bardzo stylowo - to m.in. one odpowiedzialne są za "terenowy" wygląd popularnych obecnie SUV-ów - potrafią także zupełnie zepsuć wygląd auta, ze względu na delikatność swojej powłoki.

Dlaczego warto?

 • łatwiejsze i rzadsze mycie
 • zabezpieczenie plastików przed niszczeniem
 • dzięki zabezpieczeniu plastików auto dłużej wygląda jak nowe

Cena już od 300 PLN

Czas wykonania 2 dni

Produkt występuje również w pakietach
Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań pakiet optimum Cars Care Poznań
Czytaj więcej

To po zniszczonych plastikach zwykle widać, że samochód nie jest nowy: nawet jeśli ma idealnie zadbaną, lśniącą karoserię. Z biegiem czasu plastik, który nie został odpowiednio przygotowany i zabezpieczony, staje się szary, matowy i sprawia wrażenie brudnego, nawet jeśli jest zupełnie czysty. Co gorsza, na takich powierzchniach lubią się uwypuklać ślady powstałe w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji, czy nieumiejętne, wcześniejsze realizacje – takie jak na przykład białawe zacieki po źle przeprowadzonym woskowaniu.

Zabezpieczenie plastików wewnątrz i na zewnątrz

Zabezpieczenie takich elementów obejmuje nie tylko zewnętrzne, lecz także wewnętrzne części pojazdu: przeprowadzając detailing wnętrza, jednym z ważnych jego etapów jest odświeżenie powłoki wewnętrznych komponentów z tworzyw sztucznych. Warto zadbać również o serce auta – zabezpieczenie plastików silnika pozwoli na utrzymanie powierzchni jednostki napędowej w zdecydowanie lepszym stanie. Auto kosmetyka powierzchni plastikowych to więc usługa zapewniająca podwójne korzyści – olśniewający wygląd oraz dodatkowo funkcja ochronna.

W naszym studio w Poznaniu zadbamy o nawet najdrobniejsze aspekty wyglądu Twojego auta: obejrzyj nasze realizacje i przekonaj się, jak wielką różnicę może zrobić dbałość o detale!

Zabezpieczenie plastików w samochodzie FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zabezpieczenie plastików w samochodzie?

Zabezpieczenie listew oraz wszelkich pozostałych elementów plastikowych na zewnątrz samochodu to koszt od około 450 zł netto.

Na czym polega zabezpieczenie plastików i co obejmuje?

Zabezpieczenie plastików polega na pokryciu ich dedykowaną powłoką ceramiczną i obejmuje wszystkie elementy zewnętrzne auta wykonane z nielakierowanego tworzywa sztucznego.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Detailing, wrapping: +48 607 607 702

  Tuning: +48666688899


  Koordynacja zleceń

  Detailing, wrapping:+48 605 603 306

  Tuning: +48 666 688 899