Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Volvo XC70

MARKA: VOLVO
MODEL: XC70

ZASTOSOWANE USŁUGI:

To Volvo XC70 trafiło do naszego studia Cars Care & More z przebiegiem około 10 000 kilometrów. Jego właściciel wie jednak jak dbać o auto i szybko okazało się, że lakier nie jest w najgorszej kondycji.

Tradycyjnie, po wszystkich niezbędnych zabiegach dotyczących przygotowania auta, rozpoczęliśmy od korekty lakieru. Przewidywaliśmy trzy, jednak wystarczyły dwa etapy różnymi kombinacjami past i padów polerskich, aby przywrócić lakierowi pierwotny blask.

Klient zdecydował się na Pakiet Prestige, dlatego auto zostało zabezpieczone najwyższej klasy powłoką ceramiczną Gtechniq Crystal Serum. Na to dodatkowo zastosowaliśmy powłokę Gtechniq C2, które maksymalizuje efekt odpychania wody i innych zanieczyszczeń po lakierze (hydrofobowość). Aby nadać go również powierzchniom szklanym, na wszystkie szyby zastosowaliśmy niewidzialną wycieraczkę.

Tak zabezpieczone auto z zewnątrz nie mógł także ominąć gruntowny detailing wnętrza. Malowania specjalną techniką wymagał boczek fotela kierowcy, na którym zaczęły pojawiać się pierwsze przetarcia. Po tym zabiegu cała tapicerka skórzana, wszystkie elementy drewniane oraz plastikowe, wykładziny wymagały już czyszczenia. Na koniec wszystkie wymienione elementy zostały zabezpieczone dedykowanymi środkami.

Właściciel podczas odbioru auta przyznał, że wygląda ono znacznie lepiej niż kiedy odbierał je z salonu Volvo. To niewątpliwie dzięki zastosowanej powłoce, które ładnie podbiła ciepły, czekoladowy kolor nadając mu dodatkowej głębi.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363