Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

14.08.2019

REALIZACJA: Porsche Cayenne Turbo

MARKA: PORSCHE
MODEL: CAYENNE TURBO

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Zabezpieczenie lakieru, dokładna pielęgnacja oraz tuning wizualny - nowy Porsche Cayenne Turbo opuścił nasze bramy kompleksowo obsłużony.

Prace przy prezentowanym aucie rozpoczęliśmy od aplikacji bezbarwnej folii ochronnej na całe nadwozie. Każdy zakamarek zyskał dzięki temu najlepszą na rynku ochronę przed zarysowaniami czy odpryskami po uderzeniach kamieni, dzięki czemu lakier pozostanie perfekcyjny przez cały okres użytkowania!

Aby tak zabezpieczone nadwozie jak najdłużej zachwycało swoim blaskiem, na folię nałożyliśmy dodatkowo dedykowaną dla folii bezbarwnych powłokę hydrofobową. Jej zadaniem jest odpychanie drobinek brudy oraz wody tak, aby samoczynnie spływały one z karoserii. Prace nie ominęły również felg, które zabezpieczyliśmy dedykowaną powłoką ceramiczną. Oprócz zmniejszenia podatności na zarysowania jej zadaniem jest również łatwiejsze utrzymanie ich w czystości.

Dokładny detailing wnętrza to kolejny etap. Czyszczenie objęło całą przestrzeń pasażerską, tak aby Porsche zachwycało nienagannym stanem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Na koniec, na życzenie Klienta nasz dział tuningu zajął się dyskretnym spersonalizowaniem auta. Przyciemnione tylne światła oraz montaż spoilera tylnego TechArt dodały agresywności i jeszcze więcej charakteru! 

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363