Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

14.08.2019

REALIZACJA: Nissan GT-R

MARKA: NISSAN
MODEL: GT-R R35

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Pakiet Prestige dla najbardziej prestiżowego Nissana. Fabrycznie nowy Nissan GT-R trafił pod opiekę naszych specjalistów aby przygotować go do wyjazdu na polskie drogi. Samochód otrzymał topowy, detailingowy pakiet usług Prestige.

Prace rozpoczęły się od sprawdzenia lakieru i drobnych korekt - niezbędnych nawet przy nowych samochodach. Na tak perfekcyjnie przygotowane nadwozie trafiła następnie powłoka ceramiczna Gtechniq. Jej zadaniem jest nie tylko wydobycie głębi koloru ale również dodatkowe zabezpieczenie i ułatwienie utrzymania pojazdu w czystości.

"Ceramika" pokryła także koła, by i one pozostawały czyste i bardziej odporne na uszkodzenia przez jak najdłuższy okres eksploatacji. Dodatkowo na szyby zaaplikowaliśmy tzw. "niewidzialną wycieraczkę" - dzięki czemu podczas opadów deszczu kropelki wody same spływają z szyb, bez konieczności używania konwencjonalnych wycieraczek!

Nie zapomnieliśmy również o wnętrzu - które zostało dokładnie wyczyszczone oraz zaimpregnowane, by połacie skóry i alcantary wyglądały jak nowe nawet po długim czasie. Tak przygotowany GT-R trafił w ręce nabywcy, aby dostarczać wrażeń zza kierownicy.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363