Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Mini Countryman JCW

MARKA: MINI
MODEL: COUNTRYMAN JOHN COOPER WORKS

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Ten rzadko spotykany model MINI Countryman John Works, pomimo niewielkiego przebiegu, trafił do nas w dość zaniedbany. Oprócz dużego zabrudzenia karoserii oraz wszelkich zakamarków, wymagał już także kilkuetapowej korekty lakieru, od której zaczęliśmy.

Kluczem do sprawnego polerowania lakieru jest zawsze odpowiedni dobór past i padów do konkretnego lakieru. Poszło nam to dosyć sprawnie, dzięki czemu korekta została ukończona w dwa dni.

Mogliśmy przystąpić do zabezpieczenia lakieru. W ramach Pakietu Prestige samochód otrzymał najwyższej klasy powłokę kwarcową. Podbiła ona kolor auta, dodatkowo zabezpieczając go przed nadmiernym rysowaniem na kilka najbliższych lat.

Swoje zabezpieczenie otrzymały także koła, które uprzednio zdjęliśmy i dokładnie oczyściliśmy przy pomocy specjalnej chemii usuwającej zaschnięty pył hamulcowy oraz inne zabrudzenia drogowe. Plastiki zewnętrzne oraz komora silnika również po umyciu otrzymały zabezpieczenie przed blaknięciem i nadmiernym brudzeniem

Na koniec zostało wnętrze, w którym postaraliśmy się dopieścić każdy szczegół jednocześnie zabezpieczając go na najbliższy czas.

Auto, w porównaniu do stanu początkowego, wyraźnie odżyło i mamy nadzieję, że będzie w blasku służyło jak najdłużej.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363