Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Mercedes-Benz S 65 AMG Coupe

MARKA: MERCEDES-BENZ
MODEL: S 65 AMG Coupe C217

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Taki oto, najprawdopodobniej jedyny w tej wersji silnikowej okaz przyjechał od naszego partnera #DudaCars na Detailing. Ten Mercedes-Benz S65 Coupe AMG w srebrnej wersji z matowym lakierem posiada 6- litrowy silnik V12, który generuje 630 KM i 1000 Nm momentu obrotowego, co pozwala przyspieszyć do 100 km/h w jedyne 4,1 sekundy. Dźwięk silnika dwunastocylindrowego już podczas odpalenia zrobił na nas ogromne wrażenie.

Ze względu na wymagający, matowy lakier, do detailingu użyliśmy najlepszych, dedykowanych środków marki #Swissvax do tego rodzaju powierzchni. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu powierzchni preparatem Pre-Cleaner Opaque, a następnie aplikacji wosku Swissvax Opaque i wykończeniu całości Swissvax Quick Finish Opaque, uzyskaliśmy idealnie zabezpieczony lakier. Korzyści płynące z powyższych zabiegów to przede wszystkim o wiele mniejsze brudzenie się auta, łatwiejsza pielęgnacja i znacznie opóźniony proces niszczenia powierzchni. Felgi zostały zabezpieczone z kolei woskiem Swissvax Autobahn, dzięki czemu przyleganie pyłu hamulcowego oraz smoły będzie maksymalnie ograniczone. Zajęliśmy się również przegrodą silnika, która otrzymała porządne czyszczenie i zabezpieczenie.

Wnętrze zostało bardzo dokładnie umyte, a następnie zabezpieczone dedykowanymi środkami. Wszystkie elementy skórzane, tworzywa sztuczne i metalowe zostały zaimpregnowane tak, aby pomimo codziennej eksploatacji, cały czas wyglądały jak nowe.

Pomimo niezbyt dużego przebiegu, efekt jest naprawdę zadowalający. Cieszymy się, że mogliśmy zabezpieczyć tak rzadkie i unikatowe auto i mamy nadzieję, że będzie cieszyło oko właściciela bardzo długo.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363