Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

01.08.2019

REALIZACJA: Mercedes-Benz S 63 AMG Coupe

MARKA: MERCEDES-BENZ
MODEL: S 63 AMG COUPE C217

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Ten piękny i dostojny Mercedes-Benz S63 Coupe AMG przyjechał do nas prosto od producenta. Ze względu na matowy lakier auto wymagało od nas szczególnego podejścia. W pierwszej kolejności zderzak, maska, błotniki oraz szyby zabezpieczone zostały folią ochronną marki XPEL. Ten zabieg pozwoli właścicielowi zminimalizować szkody wyrządzone przez kamienie, owady i inne zanieczyszczenia drogowe i tym samym uniknąć drogich wizyt u lakiernika specjalizującego się w lakierach matowych.

Kiedy folia ochronna została ukończona, mogliśmy zabrać się za pozostałą część auta. Tutaj z pomocą przyszły kosmetyki marki Polytop, która jako jedna z pierwszych wyspecjalizowała się w kompleksowym podejściu do lakierów matowych. Karoseria została dokładnie umyta, wysuszona, a następnie zabezpieczona dedykowanym woskiem. Felgi i pozostałe elementy nadwozia oraz komora silnika zostały także pieczołowicie zabezpieczone dedykowanymi środkami. Środek również został odświeżony i zaimpregnowany, aby dalsza pielęgnacja była łatwiejsza.

Mamy nadzieję, że pomimo braku połysku widocznego na zwykłych lakierach, efekt naszej pracy jest widoczny również na zdjęciach.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363