Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

09.08.2019

REALIZACJA: Mercedes-Benz E W213

MARKA: MERCEDES-BENZ
MODEL: KLASA E W213

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Nakładanie kolorowych folii jest doskonałym sposobem na szybką zmianę wyglądu samochodu, który użytkowany od jakiegoś czasu zdążył się już odrobinę znudzić. 

Raz na jakiś czas realizujemy jednak stylizacje, które planowane były od samego momentu zakupu auta, a nawet jeszcze wcześniej! 

Tak właśnie było w przypadku tego Mercedesa klasy E, który nie bez powodu wyjechał z salonu Mercedes-Benz Duda-Cars Wrocław w kolorze klasycznej, niemetalizowanej czerni - już pierwotnym zamiarem Klienta było bowiem ubranie swojego nowego nabytku w niespotykane na co dzień szaty.

Malowanie kół, przyciemnienie wszystkich szyb bocznych i tylnych, malowanie emblematów, przyciemnienie wszystkich chromowanych listew były jedynie subtelną przygrywką przed głównym punktem programu, jakim była folia 3M Satin Flip Volcanic Flare, potocznie zwana też kameleonem - tutaj w satynowym wydaniu. Kolor mieni się przepięknie, szczególnie w świetle dziennym!

Realizacja wymagała z naszej strony mnóstwa pracy, jednak efekt końcowy i zadowolenia Klienta był tego warte. Wystarczy powiedzieć, że tak wystylizowany Mercedes robił piorunujące wrażenie na każdej osobie, która miała okazję go zobaczyć w Cars Care & More!

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363