Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Mercedes-Benz CLS 350d

MARKA: MERCEDES-BENZ
MODEL: CLS 350D C218

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Kolejny samochód od naszego partnera, salonu marki Mercedes-Benz, Duda-Cars. Tym razem piękny Mercedes-Benz CLS w srebrnym kolorze matowym.

Lakier matowy jest niezwykle efektowny i stosunkowo łatwy w utrzymaniu. Posiada jednak swoje wady- w przypadku uszkodzenia powierzchni lakierowanej, koszt malowania jest znacznie wyższy od tradycyjnego lakieru. Ponadto na rynku jest mało specjalistów, którzy potrafią to zrobić zachowując fabryczną jakość. Tutaj z pomocą przychodzą folie ochronne marki XPEL. Właściciel zdecydował się na oklejenie przodu auta (zderzak, maska, błotniki, lusterka) bezbarwną folią ochronną do lakierów matowych marki. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze, folia jest zupełnie niewidoczna, lecz odgrywa kluczową rolę w ochronie lakieru przed opryskami, owadami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Ze względu na fakt, że na rynku obecnie nie ma powłok ceramicznych lub kwarcowych do lakierów matowych, samochód otrzymał specjalny, dedykowany wosk marki Polytop. Aplikacja poszła sprawnie i mogliśmy zabrać się za pozostałe elementy nadwozia. Zabezpieczone zostały koła, plastiki i tworzywa zewnętrzne, komora silnika. Przednia szyba otrzymała „niewidzialną wycieraczkę”, która znacznie ułatwia jazdę w deszczu.

Wnętrza również nie ominął detailing. Wszystkie elementy zostały odświeżone, a następnie zabezpieczone dedykowanymi środkami najlepszych marek.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363