Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

14.08.2019

REALIZACJA: Mercedes-AMG GT 63 S 4Door

MARKA: MERCEDES-AMG
MODEL: GT 63 S 4DOOR

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Czarne bestie również wymagają opieki. Właśnie dlatego prezentowany Mercedes-AMG GT 63 S w czarnym, matowym kolorze trafił w nasze ręce aby perfekcyjnie zabezpieczyć go jeszcze zanim wyjedzie na drogi!

W tym przypadku nie było miejsca na kompromisy, nie było również elementu którego ominęły nasze prace. Całe nadwozie okleiliśmy bezbarwną folią ochronną przeznaczoną do lakierów matowych - dzięki czemu wyjątkowy, matowy odcień nie uległ zmianie, będąc od teraz dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi.

Uzupełnieniem folii ochronnej jest powłoka hydrofobowa Gtechniq Halo. Jej zadanie to jak najlepsze odpychanie wody, czyniąc pojazd łatwiejszym do utrzymania w czystości! Specjalne, dedykowane powłoki zaaplikowaliśmy także na szyby oraz felgi by jak najdłużej lśniły i jednocześnie ułatwiały codzienną eksploatację.

Zakończeniem prac był kompleksowy detailing wnętrza wraz z zabezpieczeniem skórzanej tapicerki oraz wszystkich pozostałych elementów. Jasny kolor, choć wygląda przepięknie, wymaga bowiem niezwykłej dbałości. Mercedes-AMG GT 63 S po pełnym zabezpieczeniu zarówno nadwozia jak i wnętrza gotów jest sprawiać radość za kierownicą bez obaw! 

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?





  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363