Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 607 607 702

Blog

aktualności

14.08.2019

REALIZACJA: Mercedes-AMG GT 63 S 4Door

MARKA: MERCEDES-AMG
MODEL: GT 63 S 4DOOR

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Choć Mercedesy-AMG GT 4door przy których mieliśmy przyjemność pracować liczymy już na palcach obu rąk, zdecydowanie to ten egzemplarz jest najciekawszym z nich. Topowa wersja GT 63 S w połączeniu z niespotykaną konfiguracją matowego, niebieskiego lakieru Błękit Brylantu Magno i białego wnętrza - niezwykle oryginalnie a jednocześnie wyjątkowo i gustownie.

Aby zindywidualizowany AMG pozostał w perfekcyjnej kondycji przez długi czas, jeszcze przed wyjazdem na drogi poddaliśmy go kompleksowym usługom zabezpieczenia oraz pielęgnacji. Na całe nadwozie została zaaplikowana bezbarwna folia ochronna dedykowana dla lakierów matowych. Każdy element nadwozia zyskał najlepszą ochronę przed uszkodzeniami i drobnymi zarysowaniami jednocześnie nie tracąc nic z niesamowitego, matowego wykończenia. Dodatkowo, również na całą folię, nałożyliśmy powłokę hydrofobową Gtechniq Halo, odpychającą drobinki brudu oraz wody. Samochód pozostaje tym samym dłużej czysty i łatwiejszy w utrzymaniu.

Nadwozie to jednak nie koniec naszych prac. Kute felgi AMG zyskały powłokę ceramiczną, natomiast wszystkie szyby powłoki hydrofobowe, działające podobnie jak ta zaaplikowana na nadwozie. Nasi specjaliści nie pominęli także wnętrza. Zostało one w pełni zabezpieczone dedykowanymi środkami Gtechniq - aby piękny, jasny kolor utrzymywał się jak najdłużej!

Mercedes-AMG GT 63 S został więc zabezpieczony wszystkimi, najlepszymi na rynku sposobami. Bezbarwna folia ochronna oraz dedykowane powłoki Gtechniq pozwolą cieszyć się tym wyjątkowym samochodem bez żadnych obaw!

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Detailing, wrapping: +48 607 607 702

  Tuning: +48666688899


  Koordynacja zleceń

  Detailing, wrapping:+48 605 603 306

  Tuning: +48 666 688 899