Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

01.08.2019

REALIZACJA: Lexus LS 460

MARKA: LEXUS
MODEL: LS 460

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Ten ośmioletni Lexus trafił do nas w nie najlepszej kondycji. Właścicielowi zależało najbardziej na gruntownej renowacji wnętrza. Ostatecznie zdecydował się na Pakiet Optimum, w ramach którego mieliśmy jeszcze przeprowadzić pełną korektę czarnego lakieru akrylowego.

Szybko okazało się, że lakier przysporzył nam sporo pracy. W celu usprawnienia pracy, jako pierwszy etap korekty zdecydowaliśmy się użyć futra, które w miarę sprawnie usunęło głębsze rysy. Następnie z pomocą przyszedł system past i padów polerskich Rupes Big Foot, które znakomicie wykończyły powierzchnię nadając jej połysku i głębi. Jako ostatni etap prac na zewnątrz, lakier zabezpieczony został powłoką kwarcową, która dodatkowo podbiła czerń akrylowego lakieru.

Następnie zabraliśmy się za wnętrze. W pierwszej fazie prac zabraliśmy się za bardzo dokładne umycie tapicerki skórzanej. Okazało się, że już po czyszczeniu skóra odzyskała część swojego pierwotnego wyglądu. Boczki siedzeń i drzwi, podłokietnik oraz oparcie fotela kierowcy wymagały jednak barwienia z uwagi na przetarcia i pęknięcia skóry. Proces został przeprowadzony bardzo sprawnie. Do czyszczenia lub polerowania i impregnacji pozostały pozostałe elementy drewniane i plastikowe wnętrza i finalnie odzyskało ono swój pierwotny wygląd. Właściciel był bardzo zadowolony z uzyskanych efektów pracy, przypominając sobie dzień, kiedy odbierał Lexusa z salonu w 2007 roku.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363