Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Ford Mustang GT

MARKA: FORD
MODEL: MUSTANG GT 5.0 V8

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Po raz pierwszy na pełny detailing do naszego studia przyjechała legenda amerykańskiej motoryzacji- Ford Mustang GT z wolnossącym silnikiem V8 o pojemności 5L i mocy 421 KM. Ze względu na fakt, że auto miało jedynie przejechane 2 tysiące kilometrów, lakier był w dobrym stanie.

Sprawnie wykonaliśmy korektę lakieru, która sama w sobie nadała szklistości pięknemu, wiśniowemu lakierowi. Wiedzieliśmy, że powłoka Gtechniq Crystal Serum w połączeniu z Gtechniq C2 doprowadzi lakier do idealnego połysku. Oczywiście nie myliliśmy się- auto finalnie wyglądało olśniewająco.

Środek w ramach realizowanego Pakietu Prestige został oczyszczony, odświeżony oraz zaimpregnowany. Koła po uprzednim demontażu i całkowitej dekontaminacji, również otrzymały powłokę Gtechniq Crystal Serum.

Auto już po około 2 tygodniach od przeprowadzonego detailingu przyjechało do nas na pierwsze mycie detailingowe. Efekt hydrofobowy (odpychanie wody) stoi na najwyższym poziomie. Auto pielęgnuje się teraz z łatwością. Właściciel Forda był zachwycony z uzyskanych efektów i zdecydował się na nasze usługi na innych swoich autach. Niezmiernie nas to cieszy.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363