Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

14.08.2019

REALIZACJA: Ferrari 458 Speciale

MARKA: FERRARI
MODEL: 458 SPECIALE

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Białego (czarnego) kruka - fabrycznie nowe Ferrari 458 Speciale - otoczyliśmy specjalną opieką. Każde 458 Speciale jest wyjątkowe. Niektóre z nich są unikatowe jeszcze bardziej - jak prezentowany egzemplarz z zerowym przebiegiem, fabrycznie nowy. Aby przygotować go na pokonywanie kilometrów po drogach, kompleksowo zajęliśmy się nadwoziem oraz wnętrzem.

Na cały samochód zaaplikowaliśmy bezbarwną folię ochronną. Zabezpieczenie objęło zarówno elementy nadwozia jak i wszystkie carbonowe dodatki - jest to bowiem najskuteczniejsza ochrona przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Pokryte folią nadwozie dodatkowo zyskało dedykowaną powłokę hydrofobową Gtechniq Halo która ułatwia utrzymanie auta w czystości. Powłoka ta znalazła się również na szybach, natomiast wytrzymałą powłoką ceramiczną Gtechniq zabezpieczyliśmy dodatkowo felgi.

Na tym nie zakończyły się prace przy Speciale. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane, aby połacie alcantary oraz włókna węglowego pozostawały w idealnym stanie podczas całego użytkowania. Na koniec przyciemniliśmy szyby, aby promienie słoneczne Majorki, gdzie auto jest użytkowane, nie zabierały przyjemności z jazdy całkowicie zabezpieczonym Ferrari!

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363