Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Audi S8

MARKA: AUDI
MODEL: S8

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Do naszego studia trafiło to piękne i rzadko spotykane w tej wersji kolorystycznej Audi S8. Pomimo, że auto ma już dwa lata, jego przebieg jest niewielki. Po dokładnej inspekcji lakieru okazało się jednak, że na całym aucie są koliste zarysowania, które można spokojnie usunąć. Wiedzieliśmy jednak, że lakier stosowany w nowych samochodach marki Audi łatwo się nie poddaje i czeka nas kilka dni wytężonej pracy.

I tak też było. Pierwsze przejazdy używaną zwykle kombinacją past nie przyniosły oczekiwanego efektu. Ostatecznie, po kilku próbach udało się wypracować odpowiednią kolejność i mogliśmy zacząć na dobre wykonywać korektę. Razem z aplikacją powłoki kwarcowej, proces polerowania i detailingu zewnętrznego zajął nam około trzech dni. Oczywiście poza lakierem, zabezpieczone zostały felgi, lampy oraz pozostałe tworzywa zewnętrzne.

Wnętrze również potrzebowało dokładnego detailingu. Już po pierwszych próbach mycia tapicerki skórzanej okazało się, że ma ona trochę jaśniejszą barwę, niż nam się wydawało. Wszystkie pozostałe elementy wnętrza z należytą dbałością zostały również wyczyszczone i na koniec zaimpregnowane tak, aby w czystości służyły jak najdłużej.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363