Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Audi S7

MARKA: AUDI
MODEL: S7 SPORTBACK

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Tym razem trafiło do nas piękne, granatowe Audi S7, którego właściciel zdecydował się na nasz najwyższy Pakiet Prestige. Ten kilkuletni samochód rodem z Ingolstadt był naszym kolejnym wyzwaniem związanym z tą marką. Nauczeni doświadczeniem wiedzieliśmy, że twardy lakier nie podda się tak łatwo.

Korekta lakieru zajęła nam około 3 pełnych dni. Szybko bowiem okazało się, że musieliśmy w pierwszej kolejności skomponować idealną kombinację padów i past polerskich i użyć ich w odpowiedniej kolejności. Pomimo, że pierwsze próby usuwały większość głębszych rys, to na lakierze dostrzec można było drobne ryski, które również musiały zniknąć. Wytrwała walka dobiegła jednak końca i korektę lakieru mogliśmy uznać za zakończoną.

Po rutynowym myciu auta po wykonanej korekcie, a następnie jego osuszeniu, powierzchnia lakieru była gotowa do aplikacji powłoki kwarcowej, która nieco przyciemniła lakier i podbiła jego głębię. Ten granatowy lakier metaliczny prezentował się teraz wyśmienicie. Zajęliśmy się także komorą silnika, felgami, lampami oraz pozostałym elementami zewnętrznymi, które również otrzymały zabezpieczenie.

Wnętrze, przy użyciu dedykowanych środków, zostało porządnie wyczyszczone i zaimpregnowane.

Właściciel był bardzo zadowolony z efektów naszej pracy. My zazdrościmy takiego auta i jednocześnie mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się w naszym studio kolejne Audi. Ich lakier to nie lada wyzwanie, a my lubimy stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363