Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

06.08.2019

REALIZACJA: Audi Q7

MARKA: AUDI
MODEL: Q7

ZASTOSOWANE USŁUGI:

Właściciel tego dostojnego Audi Q7 zdecydował się na pełny detailing w ramach Pakietu Prestige. Po wstępnych oględzinach auta szybko okazało się, że lakier jest silnie porysowany, na samochodzie znajduje się kilka wgnieceń, a fotel kierowcy i pasażera posiadają przetarcia i odbarwienia. Ze względu na kompleksowe podejście, wszystkie te niedoskonałości musiały zostać usunięte z należytą starannością.

Renowacja tapicerki skórzanej została wykonana w pierwszej kolejności. Następnie usunęliśmy wgniecenia znajdujące się na drzwiach, błotniku i klapie bagażnika. Wnętrze zostało gruntowanie oczyszczone i zakonserwowane. Dzięki temu wszystkie tworzywa odzyskały pierwotny wygląd

Mogliśmy zabrać się do renowacji powłoki lakierniczej. Nasi detailerzy zastosowali kilkuetapową korektę lakieru, stosując przy tym różne kombinacje past i gąbek polerskich.

Po osiągnięciu pożądanego efektu, na lakier została nałożona powłoka kwarcowa. Czarny, metalizowany kolor Audi odzyskał nieskazitelny blask. Właściciel dodatkowo zakupił od nas zestaw pielęgnacyjny do samodzielnego mycia auta z powłoką kwarcową.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363