Masz pytania? Zadzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na twoje wątpliwości +48 666 363 363

Blog

aktualności

31.07.2019

REALIZACJA: Audi A6 C7 Allroad

MARKA: AUDI
MODEL: A6 C7 ALLROAD

ZASTOSOWANE USŁUGI:

OPIS USŁUGI:

Używane Audi A6 Allroad odwiedziło nasze studio w celu wykonania Pakietu Prestige. Już wstępnie przeprowadzone oględziny samochodu wykazały, że czeka nas sporo pracy nad lakierem.

Miejscami bowiem posiadał dosyć głębokie zarysowania, do których usunięcia niezbędne było futro na maszynie rotacyjnej. Biorąc dodatkowo pod uwagę twardość lakieru, wymagał on zatem gruntownego, trzyetapowego polerowania. Zanim zabezpieczyliśmy auto, z uwagi na specjalne życzenie Klientki, okleiliśmy próg załadunkowy bezbarwną folią. Pozwoli to na uniknięcie wszelkich zarysowań w tym miejscu, które powstają przy wkładaniu i wyjmowaniu bagażu.

Lakier koła, lampy zostały zabezpieczone topową powłoką ceramiczną Gtechniq Crystal Serum. Dodatkowo zaaplikowaliśmy również Gtechniq C2 w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów hydrofobowych.

Wnętrze zostało tradycyjnie gruntownie oczyszczone i zaimpregnowane. Brązowa tapicerka skórzana po zastosowaniu środków impregnacyjnych, odzyskała swój pierwotny wygląd i świeżość.

To roczne BMW X5 wymagało od nas dużo pracy. Właściciel zdecydował się na profesjonalny detailing auta oraz nałożenie powłoki od Gtechniq Polska. Po zabiegu auto wygląda jak nowe.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

A może poprostu pogadać o samochodach?

  CARS CARE & GRANSPORT

  DETAILING. WRAPPING. TUNING.

  ul. Bukowska 41

  62-070 Dąbrowa K. Poznania


  Sprzedaż, informacja o usługach

  Telefon: +48 666 363 363